• Informacje na temat:

  jennifer aniston nastolatka

Artykuły na temat: jennifer aniston nastolatka
 • "Przyjaciele": Trenerka Jennifer Aniston zdradza sekrety jej sylwetki

  Sylwetki Jennifer Aniston, czyli niezapomnianej Rachel z "Przyjaciół", może pozazdrościć nie jedna nastolatka. Aktorka nie ukrywa jednak, że to piękne ciało to zasługa ćwiczeń i odpowiedniej diety, których sekrety zdradza jej trenerka Mandy Ingber.

 • Miłosny list Aniston na aukcji

  Mężczyzna, z którym Jennifer Aniston (36 l.) miała romans jako nastolatka, wystawił na aukcję internetową jej list miłosny. Gwiazda "Przyjaciół" miała 15 lat, kiedy poznała Michaela, który dziś pamiątki związane z Aniston zamierza sprzedać na eBay.

 • Przebojowa młodość Jennifer Aniston

  Starzy przyjaciele Jennifer wspominają, że przebojowa natura aktorki rzucała się w oczy już od jej najmłodszych lat. W gronie znajomych zawsze pełniła rolę lidera, podrywała wszystkich chłopaków i tryskała energią. Jedna z jej byłych sympatii, Michael Baroni, tak wspomina 15-letnią Jennifer: "Już wtedy wyglądała jak gwiazda Hollywood. Miała krótsze włosy i ubierała się jak staromodna gwiazda...

 • Jennifer Aniston ( serial "Przyjaciele" , "Bruce Wszechmogący" ), która cztery lata temu poślubiła Brada Pitta ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , "Troja" ) uważa, że jak na Hollywood, jej małżeński staż można uznać za rekordowy. Aktorka jest niezwykle szczęśliwa, że jej małżeństwo wciąż trwa i dumna jest z takiego osiągnięcia.

 • Jennifer Aniston przyznała się do używania botoksu

  Popularna aktorka Jennifer Aniston to kolejna z gwiazd, która uległa panującej w Hollywood presji młodego wyglądu. Piękność przyznała, że stosowała zastrzyki z botoksu, choć jak twierdzi, obecnie już z nich nie korzysta.

 • Jennifer Aniston tańczy na rurze

  Jennifer Aniston przyznała, że po roli striptizerki w filmie "Millerowie" zainstalowała sobie w domu rurę do tańca.

 • ​"Przyjaciele": Lisa Kudrow poprawiła sobie... nos!

  ...- wspomina aktorka. Lisa Kudrow nie jest jedyną gwiazdą "Przyjaciół", która w młodym wieku poszła pod nóż. Jennifer Aniston zdecydowała się na zmianę kształtu nosa, by ukryć swoje greckie pochodzenie(...) powiedziały mi, że dla mojego własnego dobra, powinnam się od nich odczepić" - kontynuuje. Zdruzgotana nastolatka długo nie mogła uwierzyć, w to, jak została potraktowana przez koleżanki. W wakacje...

 • Striptiz Jennifer Aniston

  Jacksona. Panowie pójdą pewnie na sci-fi "Elizjum" z Mattem Damonem. Filmem, który pogodzi żeńską i męską widownię , może okazać się zaś komedia "Millerowie". Wszystko z powodu... striptizu Jennifer Aniston.

 • Gwiazdy, które rozsmakowały się w zemście!

  Odwet ze strony obu żon Kiedy w 2005 r. Brad Pitt dla Angeliny Jolie porzucił Jennifer Aniston, znaną m.in. z "Przyjaciół", aktorka nie chciała patrzeć na rzeczy byłego męża. Zaprosiła przyjaciół i rozpaliła ognisko. Kolejno lądowały w nim ubrania aktora, wspólne zdjęcia i listy miłosne. Dwa lata temu skończyła się sielanka z Angie i teraz również ona korzysta z każdej okazji, aby Bradowi...

 • Tommy Lee Jones kontra nastolatki

  Amerykański gwiazdor Tommy Lee Jones, jeden z facetów w czerni , w swoim nowym filmie po raz kolejny wcieli się postać agenta. W sensacyjnej komedii "Cheer Up" aktor zagra podstarzałego agenta FBI, który musi współpracować z... grupą rozhisteryzowanych nastolatek.

Wideo na temat: jennifer aniston nastolatka
 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?

 • Raj na ziemi

  "Raj na ziemi" (tytuł oryginalny "Wanderlust") PAUL RUDD (Stary, kocham cię) i JENNIFER ANISTON (Szefowie wrogowie) to gwiazdy komedii Raj na ziemi w reżyserii DAVIDA WAINA (Wyrolowani), której produkcji podjął się JUDD APATOW (Druhny). Film opowiada historię udręczonej wielkomiejskim tempem pary, która decyduje się dołączyć do komuny, w której jedyną obowiązującą regułą jest bycie sobą. George (Rudd) i Linda (Aniston) to przemęczeni i zestresowani mieszkańcy Manhattanu. Kiedy George...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: jennifer aniston nastolatka
 • Re: "Przyjaciele": Trenerka Jennifer Aniston zdradza sekrety jej sylwetki

  "Nie jedna nastolatka"? może i tak...ale niejedna pisze się razem ! Gdyby taki byk był w komentarzach, byłby do przyjęcia.. ale w artykule ? Pan/Pani Redaktor do szkoły nie chodzili ??? Może trzeba z kolegą lub koleżanką pisać ? Wszak "co dwie głowy, to nie jedna"... Brawa dla tego.. kto widzi różnicę ;-)