• Informacje na temat:

  jennifer aniston operacje

Artykuły na temat: jennifer aniston operacje
 • "Zabić Jennifer Aniston". Szokujące słowa skazanego Harveya Weinsteina

  ..." planuje publikację tekstu o rzekomym molestowaniu Jennifer Aniston, odpisał dziennikarzowi słowami: "Jen Aniston should be killed". Sama aktorka zdementowała te informacje, podkreślając, że "nigdy(...). Przypomniała jednocześnie, że Weinstein w ubiegłym tygodniu w tym samym szpitalu przeszedł operację serca. "Mamy nadzieję, że zostanie zatrzymany na noc w celu obserwacji" - powiedziała. "Zabić Jennifer...

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Jennifer Aniston zrobi sobie operację plastyczną, by wyglądać lepiej od Angeliny Jolie!

  Jennifer Aniston (44 l.) przygotowuje się do pierwszego od lat spotkania z Angeliną Jolie (38 l.). Chce za wszelką cenę wyglądać lepiej od niej!

 • J. Aniston: Operacja plastyczna?

  Jennifer Aniston, piękna aktorka amerykańska, gwiazda serial u "Przyjaciele" , spędziła pięć godzin w najlepszej w Los Angeles klinice zajmującej się operacjami plastycznymi. Udała się do niej kilkanaście dni temu i szybko została zauważona przez ciekawskich fanów.

 • "Przyjaciele": Jennifer Aniston nienawidziła Rachel

  ...", sama Aniston nie była jej fanką. Zapytana przez dziennikarza, czy wolałaby nosić "Rachel" do końca życia, czy raczej ogolić się na łyso, czterdziestoczteroletnia aktorka bez wahania odparła: "Zdecydowanie wolałabym być łysa, fryzura Rachel to była męka". Aniston najgorzej wspomina długi czas spędzony na stylizacji uczesania. "Przeklinałam Chrisa za każdym razem, kiedy suszyłam włosy. Do...

 • Jennifer Aniston trafi pod nóż?

  Jennifer Aniston być może niedługo trafi pod nóż. Aktorka nie wyklucza skorzystania z dobrodziejstw chirurgii plastycznej ze względu na presję, pod jaką żyją kobiety w Hollywood.

 • Aniston nie wyklucza operacji plastycznej

  Jennifer Aniston być może niedługo trafi pod nóż. Aktorka nie wyklucza skorzystania z dobrodziejstw chirurgii plastycznej ze względu na presję, pod jaką żyją kobiety w Hollywood.

 • Eagle Eye Cherry wspomina Jennifer Aniston

  Eagle Eye Cherry, szwedzki wokalista, przyrodni brat Neneh Cherry, przyznał ostatnio, że jego wieloletnia znajoma Jennifer Aniston wydawała mu się o wiele bardziej atrakcyjniejsza zanim poddała się operacjom plastycznym.

 • Aniston pójdzie pod nóż

  Jennifer Aniston za wszelką cenę chce wyglądać dobrze i podobać się swojemu chłopakowi Johnowi Mayerowi, w związku z czym zdecydowała się podobno na skorzystanie z dobrodziejstw chirurgii kosmetycznej.

 • Być jak Jennifer Aniston

  "Żona na niby" ("Just Go With It"), reż. Dennis Dugan, USA 2011, dystrybutor UIP, premiera kinowa 1 kwietnia 2011 roku.

Zdjęcia na temat: jennifer aniston operacje