• Informacje na temat:

  jennifer aniston w łóżku

Artykuły na temat: jennifer aniston w łóżku
 • Jennifer Aniston rozczarowana. Mama nie zostawiła jej niczego w spadku

  Mama aktorki nie zapisała jej w spadku ani majątku, ani cennych zapisków, na których Jennifer Aniston (47 l.) bardzo zależało. Czy to zemsta zza grobu?

 • Były mąż Jennifer Aniston wyjawił prawdę o związku! Nie była święta!

  W lutym 2018 roku media obiegła wiadomość, że Jennifer Aniston (49 l.) i Justin Theroux (47 l.) postanowili się rozstać. Mogło się wydawać, że stanowili zgodną i szczęśliwą parę. Jednak to nie pierwszy raz, kiedy aktorowi nie wyszło w miłości...

 • Aniston zamieszka w Anglii

  Jennifer Aniston (38 l.) szykuje się do wyprowadzki z Los Angeles. Aktorka zamieszka w Anglii ze swym partnerem Paulem Sculforem (36 l.).

 • Lepszy w łóżku od Brada Pitta

  Jennifer Aniston doznała odrodzenia w sypialni. Zdecydowała się powiedzieć swojemu nowemu partnerowi, byłemu pracownikowi budowlanemu, a obecnie modelowi, Paulowi Sculforowi, że jest lepszy w łóżku od jej byłego męża Brada Pitta.

 • ...w kościele pojawiła się w sukience z ogromnym dekoltem, co oburzyło co niektórych internautów. Jennifer Aniston (47 l.) okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie! Taki tytuł przyznał jej magazyn(...)Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) udzieliła osobliwego wywiadu Piotrowi Najsztubowi, w którym wspominała m.in. swoje życie seksualne. Dziennikarz próbował dociec, czy w łóżku podczas stosunku...

 • Przeprowadzka Jennifer Aniston

  Jennifer Aniston (38 l.) szykuje się do wyprowadzki z Los Angeles. Aktorka zamieszka w Anglii ze swym partnerem Paulem Sculforem (36 l.).

 • Lepszy w łóżku od Brada Pitta

  Jennifer Aniston (38 l.) chyba nie może zapomnieć Brada Pitta. Nawet swą najnowszą miłostkę porównuje do byłego męża.

 • Lepszy w łóżku od Brada Pitta!

  Była gwiazda serial u "Przyjaciele" oraz eks żona Brada Pitta (42 l.) - Jennifer Aniston (37 l.) stwierdziła, że jej obecny partner Vince Vaughn (36 l., "Polowanie na druhny" ) jest lepszym kochankiem od gwiazdora "Troi" . Nie było to oficjalne wystąpienie Aniston, tylko zdanie rzucone podczas wieczoru z koleżankami, ale i tak wystarczyło, by magazyn "America's New Weekly" powoływał się na

 • Naga prawda o symbolach seksu

  Gdy się spotkały, nie szczędziły sobie szczerości. Nicole Kidman i Jennifer Aniston nie zostawiły suchej nitki na byłych mężach, którymi są rzecz jasna Tom Cruise i Brad Pitt!

 • Brad Pitt, który gościł niedawno w Londynie na premierze swojego najnowszego filmu "Snatch", podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat trwającego miesiąc małżeństwa z Jennifer Aniston, gwiazdą serial u "Przyjaciele". Ci, którzy spodziewali się pikantnych opowieści, bardzo się rozczarowali.