• Informacje na temat:

  jennifer aniston żona na niby

Artykuły na temat: jennifer aniston żona na niby
 • Oto sposób na Jennifer Aniston

  Aktorka Jennifer Aniston zdradziła, w jaki sposób można ją poderwać. Okazuje się, że gwiazda szuka "miłego" faceta.

 • Aniston neurotyczną psychoterapeutką

  Jennifer Aniston, za sprawą roli Rachel Green w emitowanych przez dziesięć sezonów kultowych "Przyjaciołach", stała się jedną z najbardziej znanych twarzy amerykańskiej telewizji. Teraz gwiazdę zobaczymy w nowym filmie Petera Bogdanovicha "Dziewczyna warta grzechu".

 • Aniston zmartwiona swoim wiekiem

  Jennifer Aniston przyznaje, że nie czuje się zbyt dobrze ze swoim wiekiem. Przed kilkoma dniami aktorka obchodziła swoje 42. urodziny.

 • Być jak Jennifer Aniston

  "Żona na niby" ("Just Go With It"), reż. Dennis Dugan, USA 2011, dystrybutor UIP, premiera kinowa 1 kwietnia 2011 roku.

 • Aniston nie wyklucza operacji plastycznej

  Jennifer Aniston być może niedługo trafi pod nóż. Aktorka nie wyklucza skorzystania z dobrodziejstw chirurgii plastycznej ze względu na presję, pod jaką żyją kobiety w Hollywood.

 • Jennifer Aniston uwielbia jogę

  Amerykańska aktorka, Jennifer Aniston słynie z perfekcyjnej sylwetki. Znana przede wszystkim, jako Rachel z serialu "Przyjaciele" i była żona Brada Pitta, Aniston przyznaje, że joga jest ważnym elementem jej życia.

 • Jedynie "miły" facet ją zdobędzie

  Niezapomniana Rachel Green z "Przyjaciół", czyli Jennifer Aniston zdradziła w jaki sposób można ją poderwać. Ona dobrze wie, czego chce od mężczyzny. Okazuje się, że szuka "miłego" faceta.

 • Jennifer Aniston trafi pod nóż?

  Jennifer Aniston być może niedługo trafi pod nóż. Aktorka nie wyklucza skorzystania z dobrodziejstw chirurgii plastycznej ze względu na presję, pod jaką żyją kobiety w Hollywood.

 • ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  Jennifer Aniston, czyli Rachel Green Na początku była znana tylko jako serialowa Rachel i żona Brada Pitta. Później, po ich rozstaniu, które aktorka ponoć przeżywa do dziś, stała się "byłą żoną(...) w większości były to lekkie komedie ("Nadchodzi Polly", "Sztuka zrywania", "Szefowie wrogowie", "Żona na niby"), a jej role kilkukrotnie nominowano do Złotej Maliny (np. za "Dorwać byłą", "Tak to się teraz...

 • Jennifer Aniston może żyć bez randek, ale...

  Jak na kogoś, kto ma na swoim koncie romanse z Johnem Mayerem i Vincem Vaughnem oraz małżeństwo z Bradem Pittem, Jennifer Aniston ma szokujące wieści. "Nie lubię chodzić na randki" - wyznała aktorka dodając, że nie wyobraża sobie za to życia bez przyjaciół.

Wideo na temat: jennifer aniston żona na niby
 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

Dyskusje na temat: jennifer aniston żona na niby