• Informacje na temat:

  jennifer connelly

Artykuły na temat: jennifer connelly
 • 40-letnia gwiazda spodziewa się dziecka

  Aktorka Jennifer Connelly wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Wiadomość o ciąży gwiazdy filmu "Krwawy diament" nadchodzi kilka dni po jej 40. urodzinach.

 • "Zimowa opowieść" na Blu-ray i DVD

  "Zimowa opowieść" to - zrealizowana na podstawie wychwalanej przez krytyków powieści Marka Helprina - miłosna historia, rozgrywająca się w Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. Film debiutuje 21 listopada na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • Gwiazda urodziła w wodzie

  Gwiazda Hollywood, Jennifer Connelly , urodziła swoje trzecie dziecko. 40-letnia laureratka Oscara i jej mąż, aktor Paul Bettany , nie posiadają się ze szczęścia z narodzin córeczki.

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • Netflix: "Snowpiercer" i "Dirty John" zadebiutują na platformie

  ..."Snowpiercer..." to serialowy remake filmu pod tym samym tytułem. Akcja produkcji "Snowpiercer. Arka przyszłości" rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy w wyniku nieudanego eksperymentu ginie całe życie na Ziemi. Jedynymi ocalałymi są pasażerowie pociągu. W rolach głównych zagrają Jennifer Connelly i Daveed Diggs. Producentem wykonawczym oraz scenarzystą serii będzie Josh Friedman...

 • Heroina bohaterką kina

  Od najbliższego piątku, 12 czerwca, polscy widzowie będą mogli zobaczyć inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku". "Marsylski łącznik" to film ujawniający brutalne realia przemytu hurtowych ilości heroiny z wybrzeży Francji do USA. Co ciekawe, ten narkotyk od dawna stanowił inspirację dla twórców kina.

 • Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do typu urody? Zobacz, na jakich gwiazdach się wzorować

  ...będzie się prezentować pierścionek z białego złota wysadzany wieloma brylantami! Gwiazdy, na których możesz się wzorować to: Megan Fox, Jennifer Connelly, Salma Hayek i Katarzyna Cichopek. Już wiesz(...) beżowa koszula lub turkusowy kombinezon. Uważaj jednak na jaskrawe kolory! Jakie gwiazdy mają podobną urodę? Kristen Wiig, Jessica Biel, Reese Whiterspoon, Jennifer Aniston czy Brittany Snow...

 • Jennifer Connelly podziękuje synkowi

  Jennifer Connelly, nominowana w tym roku do Oscara za rolę drugoplanową w filmie "Piękny umysł" , ma nadzieję, iż podczas ceremonii złoży podziękowania swemu synkowi. Aktorka, nagrodzona już za swą kreację prestiżowym Złotym Globem, planuje umieścić czteroletniego Kaia na liście osób, które wymieni w swej oscarowej mowie.

 • Najlepsze zwiastuny seriali z Comic Con 2019. Nie możecie ich przegapić

  ...życie na Ziemi. Jedynymi ocalałymi są pasażerowie pociągu. W rolach głównych zagrają Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Alison Wright, Mickey Sumner, Lena Hall i Steven Ogg. Prawa do emisji serialu na...

 • Connelly nieszczęśliwą żoną

  Jennifer Connelly wystąpi niebawem w obrazie "He's Just Not That Into You" - komedii opowiadającej o życiu pary mieszkającej w USA.

Dyskusje na temat: jennifer connelly