• Informacje na temat:

  jennifer connelly zdjęcia

Artykuły na temat: jennifer connelly zdjęcia
 • Connelly nieszczęśliwą żoną

  Jennifer Connelly wystąpi niebawem w obrazie "He's Just Not That Into You" - komedii opowiadającej o życiu pary mieszkającej w USA.

 • Jennifer Connelly w ciemnej wodzie

  Jennifer Connelly ( "Piękny umysł" , "Hulk" ) wystąpi w nowej wersji japońskiego horroru "Dark Water" . Zdobywczyni Oscara zagra kobietę, która wraz z córką wprowadza się do nawiedzonego budynku. Za kamerą stanie brazylijski mistrz Walter Salles ( "Dworzec nadziei" , "W cieniu słońca" ).

 • Connelly chce być superbohaterką

  Jennifer Connelly - prywatnie żona Paula Bettany'ego - bardzo chętnie zagrałaby superbohaterkę, ponieważ kusi ją trening, który musiałaby przejść w ramach przygotowań do roli. Poza gażą zyskałaby idealną sylwetkę.

 • Ben Kingsley i Jennifer Connelly w adaptacji

  Ben Kingsley ( "Sexy Beast" ) zagra u boku tegorocznej laureatki Oscara Jennifer Connelly ( "Piękny umysł" ) w filmie, który powstanie w oparciu o bestsellerową powieść "The House of Sand and Fog", autorstwa Andre Dubusa III.

 • Bettany i Connelly w Brideshead

  Aktorskie małżeństwo Paul Bettany ( "Pan i władca: Na krańcu świata" ) i Jennifer Connelly ( "Piękny umysł" ) wystąpi w ekranizacji romantycznej powieści Evelyn Waugh, "Znowu w Brideshead". W 1981 roku powstała już telewizyjna adaptacja tej powieści. Główną postać, Charlesa Rydera, zagrał przed laty Jeremy Irons ( "Wehikuł czasu" ).

 • Nawiązuje kontakt z kosmitą

  Jennifer Connelly i Kathy Bates negocjują swój udział w ramake'u klasycznego obrazu science fiction z 1951 roku "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia".

 • Aronofsky zatrudnił Hopkinsa

  Anthony Hopkins dołączył do obsady filmu "Noah", nad którym pracuje Darren Aronofsky. Legendarny aktor na planie spotka m.in. Russella Crowe'a, Jennifer Connelly i Emmę Watson.

 • Liv Tyler w sequelu "Hulka"

  Liv Tyler ( "Władca Pierścieni" ) zastąpi Jennifer Connelly ( "Krwawy diament" ) w kontynuacji filmu "Hulk" .

 • Nie chce ożenić się z Aniston

  Jennifer Aniston negocjuje swój udział w komedii "He's Just Not That Into You". W filmie wystąpi m.in. Drew Barrymore, która będzie także czuwała nad produkcją obrazu.

 • Terry Gilliam i walczące anioły

  Terry Gilliam ( "12 małp" , "Fisher King", "Brazil") zamierza zrealizować film opowiadający o walce dwóch aniołów spierających się o przyszłość rodzaju ludzkiego. Zdjęcia mają rozpocząć się wiosną 2002 roku w Berlinie. Film ma nosić tytuł "Good Omens" i obecnie jest w fazie przygotowań.

Wideo na temat: jennifer connelly zdjęcia
 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.

 • Kung Fu Panda 2

  Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Pandy Po; tym razem w technice 3D. Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami -Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i...

 • Babadook

  Amelia zmaga się z nieprzewidywalnym zachowaniem syna, który twierdzi, że w domu czyha potwór.