• Informacje na temat:

  jennifer ehle zdjęcia

Artykuły na temat: jennifer ehle zdjęcia
 • Ruszyły zdjęcia do "RoboCopa"

  W sobotę, 15 września, w Toronto rozpoczęły się zdjęcia do filmu "RoboCop" w reżyserii José Padilhy.

 • Dołączy do obsady "50 twarzy Greya"

  Jennifer Ehle ("Wróg numer jeden", "Idy marcowe", "Władcy umysłów") negocjuje swój udział w filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya".

 • Intymnie o Marilyn Monroe

  "Love, Marilyn" to dokumentalny film Liz Garbus, odsłaniający intymne szczegóły o Marilyn Monroe poprzez jej własne słowa. Znane osobistości Hollywood czytają przed kamerą jej odkryte niedawno osobiste notatki, listy i pamiętniki.

 • "Gothika": Dutton z Halle Berry

  Charles Dutton ( "D-Tox" ) dołączył do obsady dreszczowca "Gothika". Czarnoskóry aktor zagra męża Halle Berry ( "Śmierć nadejdzie jutro" ), która wcieli się w obrazie w lekarkę prześladowaną przez ducha. Reżyserem filmu jest Matthieu Kassovitz ( "Purpurowe rzeki" ).

 • Bigelow o zabiciu bin Ladena

  W swoim nowym filmie Kathryn Bigelow, autorka nagrodzonego 6 Oscarami "The Hurt Locker. W pułapce wojny", ponownie opowie o amerykańskich żołnierzach na Bliskim Wschodzie.

 • Rita Ora w "50 twarzach Greya"

  Brytyjska wokalistka i autorka piosenek Rita Ora dołączyła do obsady "50 twarzy Greya". W opartym na kontrowersyjnej powieści pióra E.L. James filmie 23-letnia gwiazda wcieli się w rolę adoptowanej siostry głównego bohatera.

 • Keira Knightley w ekranizacji Jane Austen

  Keira Knightley, gwiazda filmu "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , zagra w przygotowywanej przez wytwórnię Working Title Films kolejnej ekranizacji słynnej powieści Jane Austen "Duma i uprzedzenie". Aktorka wcieli się w postać głównej bohaterki Elizabeth Bennet.

 • Dzień, w którym zamarła Ameryka

  Historia schwytania największego terrorysty w dziejach świata, Osamy bin Ladena, już 8 lutego trafi na ekrany polskich kin. Nominowany do Oscara w pięciu kategoriach "Wróg numer jeden", wywołał spore zamieszanie w świecie filmu.

 • Filmowy luty z gwiazdami

  Tommy Lee Jones, Bruce Willis, Ryan Gosling, Michał Żebrowski i Adam Woronowicz - te gwiazdy pojawią się w lutym w polskich kinach. Jednak to nie koniec filmowych emocji w tym miesiącu. Już za trzy tygodnie poznamy tegorocznych laureatów Oscarów.

 • Nominacje do nagród Golden Satellite

  Międzynarodowa Akademia Prasowa (International Press Academy) przyznaje swoje nagrody - Golden Satellite Awards - już od pięciu lat. We wtorek,19 grudnia, jej przedstawiciele ogłosili listę filmów i ludzi kina nominowanych do tych wyróżnień. Najwięcej nominacji - aż w 10 kategoriach, otrzymał obraz Ridley'a Scotta "Gladiator", na drugim miejscu, z 9 nominacjami znalazł się "Traffic" Stevena Soderbergha. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 14 stycznia w hotelu Beverly Hills.