• Informacje na temat:

  jennifer esposito modelka

Artykuły na temat: jennifer esposito modelka
 • Bradley Cooper to arogant!

  ...roli. Teraz pojawił się trzeci powód - jego była żona, Jennifer Esposito, opisała go w swojej książce. Niestety, nie ma na jego temat najlepszego zdania. Para była małżeństwem dość krótko, bo zaledwie kilka miesięcy. To jednak wystarczyło, by Jennifer Esposito wyrobiła sobie zdanie na temat swojego męża. Zarzuca mu, że jest arogancki, samolubny i przede wszystkim jest mistrzem manipulacji...

 • Ann-Margret wsiada do taksówki

  Ann-Margret ("Viva Las Vegas", "Porozmawiajmy o kobietach", "Tommy", "Męska gra" ) dołączyła do obsady nowej wersji filmu "Taxi" . Obraz opowiada o pościgu szalonej taksówkarki i niedoświadczonego policjanta za gangiem bankowych rabusiów. Słynna Szwedka, seksbomba kina lat 60. i 70., zagra matkę pechowego stróża prawa.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

Wideo na temat: jennifer esposito modelka
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Kung Fu Panda 2

  Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Pandy Po; tym razem w technice 3D. Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami -Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i...

 • Babadook

  Amelia zmaga się z nieprzewidywalnym zachowaniem syna, który twierdzi, że w domu czyha potwór.