• Informacje na temat:

  jennifer garner córka

Artykuły na temat: jennifer garner córka
 • Jennifer Garner układa sobie życie na nowo

  Gdy pojawiła się na czerwonym dywanie, aby promować swój film "Wakefield", z jej twarzy nie znikał uśmiech. - Moja córka zagra Bellę w przedstawieniu "Piękna i Bestia" - oznajmiła z entuzjazmem koledze z planu. To właśnie wokół dzieci koncentruje się obecnie życie Jennifer Garner (45 l.). Bowiem po 11 latach ostatecznie rozpadło się jej małżeństwo z Benem Affleckiem (45 l.). Po tym jak para...

 • Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się

  Słynna aktorska para, Ben Affleck i Jennifer Garner, ma małżeńskie kłopoty. Amerykańskie magazyny plotkarskie donoszą, że kryzys ma zakończyć się rozwodem. Jak donosi "National Enquirer", para już jest w separacji.

 • Wszystko wskazuje na to, że do rozwodu Jennifer Garner (44 l.) i Bena Afflecka (43 l.) w ogóle nie dojdzie!

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Jennifer Garner o stanie męża: „Jest już wystarczająco źle…”

  Jennifer Garner (46 l.) i Ben Affleck (46 l.) zostali małżeństwem w 2005 roku, ale para w 2016 roku zdecydowała się rozstać. Teraz jednak była ukochana wspiera aktora w jego kolejnej próbie walki z nałogiem. Sama zawiozła go na odwyk i broniła przed reporterami.

 • Trzecie dziecko gwiazdorskiej pary

  Jennifer Garner i Ben Affleck powitali na świecie swoje trzecie dziecko. Aktorzy mają już dwie córki. Ku radości Bena, w końcu doczekali się syna.

 • Jennifer Garner: "Tak, mam ciążowy brzuszek!"

  Jennifer Garner (42 l.) przyznała, że faktycznie ma „brzuszek”, jednak zaprzeczyła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

 • Ochronić rodzinę przed paparazzimi

  Jennifer Garner i Halle Berry zeznają w sądzie w celu przepchnięcia nowego prawa dotyczącego paparazzich. Ta pierwsza ledwie powstrzymywała łzy, odwołując się do kalifornijskich prawodawców, których prosiła o wprowadzenie ustawy regulującej natarczywe działania fotoreporterów.

 • Jennifer Garner i Ben Affleck przeżywają kryzys!

  Małżeństwo Jennifer Garner (42 l.) i Bena Afflecka (41 l.) nie jest takie idealne, jak wszyscy myślą…

 • Jennifer Lopez utrzymuje kontakt z byłym

  Osiem lat po głośnym rozstaniu Jennifer Lopez i Ben Affleck pozostają w dobrych stosunkach.

Zdjęcia na temat: jennifer garner córka
Wideo na temat: jennifer garner córka
 • Córka Bena Afflecka z nianią

  Niania Violet, córeczki Bena Afflecka i Jennifer Garner, odbiera roześmianą dziewczynkę z przedszkola. Violet od niedawna ma rodzeństwo - siostrę Seraphine Rose.

 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...