• Informacje na temat:

  jennifer garner reżyser

Artykuły na temat: jennifer garner reżyser
 • Joanna Kulig urodziła

  Joanna Kulig (36 l.) i jej mąż, reżyser Maciej Bochniak (34 l.), kilka dni temu zostali rodzicami. Chłopiec prawdopodobnie będzie nosił imię Jan.

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • Joanna Kulig urodzi w słynnej klinice gwiazd w Los Angeles. Tyle trzeba tam zapłacić za poród

  .... Rodziły tam m.in. Tori Spelling, Jennifer Garner, Jessica Alba i Alicja Bachleda-Curuś. Przyszłe mamy otoczone są świetną opieką medyczną, mają do dyspozycji specjalne apartamenty utrzymane(...) jednak słono zapłacić - poród w przeliczeniu na złotówki kosztuje prawie 100 tys. złotych! Mąż aktorki, reżyser Maciej Bochniak (34 l.), planuje przyjechać do Ameryki tuż przed samym rozwiązaniem, aby...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Jennifer Garner w męskim świecie

  Delikatna, wrażliwa, krucha? Pozory mylą. "Na planie potrafię 'postawić się' reżyserowi" - mówi Jennifer Garner, którą znamy z serialu "Agentka o stu twarzach" oraz filmów "Witaj w klubie", "Daredevil" czy "Elektra". Jej najnowsza roli pochodzi z dramatu sportowego "Draft Day". W czwartek, 17 kwietnia, aktorka kończy 42 lata i zdecydowanie nie wygląda na swój wiek.

 • Sekrety Jennifer Garner

  Jennifer Garner ( "Daredevil" , "Dziś 13, jutro 30" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w romantycznej komedii "Catch and Release", która powstaje dla studia Columbia Pictures. Na fotelu reżysera opowieści zasiądzie znana scenarzystka Susannah Grant ( "Erin Brockovich" ), która projektem zadebiutuje jak twórca obrazu fabularnego.

 • Jennifer Garner: Aktorka o stu twarzach

  Jennifer Garner, amerykańska aktorka, znana przede wszystkim za sprawą serialu telewizyjnego "Agentka o stu twarzach" oraz filmów "Daredevil" i "Elektra", 17 kwietnia obchodzi 40 urodziny.

 • Jennifer Garner w dramacie o AIDS

  Wszystko na to wskazuje, że amerykańska aktorka Jennifer Garner wystąpi u boku Matthew McConuagheya w filmie "The Dallas Buyers Club" - dramacie, opowiadającym o człowieku chorym na AIDS. W kinach obraz ma pojawić się w 2014 roku.

 • Zakochany w Jennifer Garner

  Jennifer Garner wystąpi u boku Kevina Kline'a na Broadway'u. W spektaklu "Cyrano de Bergerac" aktorka zagra Roxanę, w której zakochany jest słynny Cyrano.

 • 101 twarz agentki Garner

  Jennifer Garner ( "Daredevil" , "Dziś 13, jutro 30" , serial "Agentka o stu twarzach") zagra w filmowej wersji serii japońskich komiksów "Neon Genesis: Evangelion". Obecnie producenci poszukują reżysera opowieści.

Wideo na temat: jennifer garner reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...