• Informacje na temat:

  jennifer garner z mężem

Artykuły na temat: jennifer garner z mężem
 • Jennifer Garner nadal nosi obrączkę!

  Jennifer Garner (43 l.) liczy na uratowanie małżeństwa?

 • Jennifer Garner w męskim świecie

  Delikatna, wrażliwa, krucha? Pozory mylą. "Na planie potrafię 'postawić się' reżyserowi" - mówi Jennifer Garner, którą znamy z serialu "Agentka o stu twarzach" oraz filmów "Witaj w klubie", "Daredevil" czy "Elektra". Jej najnowsza roli pochodzi z dramatu sportowego "Draft Day". W czwartek, 17 kwietnia, aktorka kończy 42 lata i zdecydowanie nie wygląda na swój wiek.

 • Jennifer Garner i Ben Affleck znów przechodzą kryzys!

  ...trochę w odosobnieniu. Liczy też na pomoc mnichów. Chciałby nadal być dobrym ojcem i mężem" - mówi źródło "National Enquirer". Miejmy nadzieję, że po jego powrocie para zażegna kryzys...  

 • Jennifer Garner: Aktorka o stu twarzach

  Jennifer Garner, amerykańska aktorka, znana przede wszystkim za sprawą serialu telewizyjnego "Agentka o stu twarzach" oraz filmów "Daredevil" i "Elektra", 17 kwietnia obchodzi 40 urodziny.

 • Jennifer Garner o stanie męża: „Jest już wystarczająco źle…”

  Jennifer Garner (46 l.) i Ben Affleck (46 l.) zostali małżeństwem w 2005 roku, ale para w 2016 roku zdecydowała się rozstać. Teraz jednak była ukochana wspiera aktora w jego kolejnej próbie walki z nałogiem. Sama zawiozła go na odwyk i broniła przed reporterami.

 • Ben Affleck został ojcem!

  Jennifer Garner (33 l., "Pearl Harbor" ) i Ben Affleck (33 l., "Pearl Harbor" ) mają córeczkę! Dziewczynka przyszła na świat w czwartek, 1 grudnia, o 18.26. Rzecznicy aktorskiej pary nie zdradzili jednak więcej żadnych szczegółów.

 • Jennifer Garner i Ben Affleck będą mieli kolejne dziecko?

  Jennifer Garner(41 l.) i Ben Affleck (41 l.) nie zamierzają już powiększać rodziny.

 • Ben Affleck: Batman po przejściach

  Kiedyś nadużywał alkoholu i miał słabość do kobiet. Dzisiaj jest oddanym mężem i ojcem, a w Hollywood liczą się z jego zdaniem. Ostatnio powierzono mu rolę kultowego Batmana!

 • Ben Affleck (44 l.) ma nową dziewczynę. Co na ten temat sądzi jego żona i matka trójki dzieci, Jennifer Garner (45 l.)?

 • Gwiazdy filmu "Pan" podjęły wyzwanie

  Aktorzy z filmu "Pan", w tym Hugh Jackman i Rooney Mara, wraz z reżyserem Joe Wrightem ("Pokuta", "Anna Karenina") postanowili, że wezmą udział w Ice Bullet Challenge. Akcja ma na celu zbiórkę pieniędzy dla osób cierpiących na ALS - stwardnienie zanikowe boczne.

Wideo na temat: jennifer garner z mężem
 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...

 • Kung Fu Panda 2

  Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Pandy Po; tym razem w technice 3D. Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami -Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i...