• Informacje na temat:

  jennifer gray

Artykuły na temat: jennifer gray
 • Alfabet "Melrose Place"

  ..."Entertainment Weekly" zaprosił najważniejszych aktorów do udziału w okolicznościowej sesji, a wewnątrz znalazły się miniwywiady z aktorami, które przeprowadziła obecna żona Shue’a - Jennifer Hageney. Ku(...)" w 07.92 r. Z kolei dwa lata później w finale 2. sezonu "Melrose..." do L.A. przyjechała ze swoimi modelkami matka Amandy - Hilary (Linda Gray), przedstawiając tym samym obsadę najnowszej produkcji...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Teledysk na weekend

  Michael Gray to uznana firma w środowisku DJ-skim. Artysta współpracował dotąd między innymi z legendą muzyki house Full Intention i z Petem Tongiem. Pod koniec 2004 roku ukazał się jego debiutancki singel "The Weekend", który obecnie wyrusza na podbój Ameryki. A na stronach INTERIA.PL możesz już obejrzeć pełen atrakcyjnych kobiet klip do tej przebojowej kompozycji.

 • "Dirty Dancing" znaczy wirujący seks

  25 lat temu na ekranach amerykańskich kin zadebiutował "Dirty Dancing" - taneczny hit lat 80. z rolami Patricka Swayze i Jennifer Gray. Polscy widzowie oglądali film Emile Ardolino pod tytułem "Wirujący seks".

 • Powstanie remake "Dirty Dancing"

  Kenny Ortega ("High School Musical", "Micahel Jackson's This Is It") wyreżyseruje remake kultowego tanecznego filmu "Dirty Dancing" z rolami Patricka Swayze i Jennifer Gray - poinformowała wytwórnia Lionsgate.

 • Zatańcz jak Patrick Swayze

  Pod koniec roku do sprzedaży trafi gra komputerowa, będąca adaptacją kultowego "Dirty Dancing" z Patrickiem Swayze i Jennifer Gray w rolach głównych.

 • Operacja plastyczna zniszczyła jej karierę

  Po "Dirty Dancing" Jennifer Grey miała świat u swoich stóp, ale wtedy zrobiła operację plastyczną, po której nikt już jej nie rozpoznawał...

 • Craig David, popularny ostatnio brytyjski wokalista soulowy, nominowany w tym roku aż do sześciu nagród Brit, odrzucił propozycję wspólnego nagrywania z Jennifer Lopez, Macy Gray i Usherem. Stwierdził, że chce sobie wyrobić nazwisko bez pomocy wielkich gwiazd. Jest jednak wokalista, dla którego zrobiłby wyjątek - Terence Trent D'Arby, najbardziej znany z przeboju "Sign Your Name".

 • Późno w nocy z czwartku na piątek zakończyła się ceremonia wręczenia tegorocznych MTV Video Music Awards, czyli dorocznych nagród telewizji MTV za najlepsze teledyski roku. Wielkimi przegranymi okazały się Britney Spears i Christina Aguilera, które pomimo wielu nominacji nie otrzymały żadnej statuetki. Niespodziewanie wśród wokalistek największy sukces odniosły Aaliyah i Macy Gray. Dwie nagrody