• Informacje na temat:

  jennifer grey aktorka

Artykuły na temat: jennifer grey aktorka
 • Jennifer Grey o Patricku Swayze: Był nieustraszony

  Jennifer Grey , aktorka, która w 1987 roku wystąpiła razem z Patrickiem Swayze w tanecznym hicie "Dirty Dancing", wspomina zmarłego w poniedziałek (14 września) aktora jako "prawdziwego kowboja o wrażliwym sercu".

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Jennifer Grey u lekarza

  Aktorka zagra kobietę, która znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Grey, wcieli się w postać Abbey - matki nastoletniej córki, cierpiącej na nieznaną, acz zagrażającą jej życiu, chorobę. House i spółka będzie badać iście ciekawy przypadek, natomiast w międzyczasie Abbey będzie musiała podjąć decyzję, która zaważy na życiu córki i jej samej. Odcinek zostanie wyemitowany w połowie października...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Gwiazda "Dirty Dancing" na planie

  W kolejnym odcinku serialu ''Dr House'' wystąpi gościnnie Jennifer Grey, którą pamiętamy przede wszystkim z roli Baby w "Wirującym seksie".

 • Operacja plastyczna zniszczyła jej karierę

  Po "Dirty Dancing" Jennifer Grey miała świat u swoich stóp, ale wtedy zrobiła operację plastyczną, po której nikt już jej nie rozpoznawał...

 • "Kochane kłopoty": 11 faktów o Stars Hollow, o których nie mieliście pojęcia

  ...filmowa Marjorie Houseman z "Dirty Dancing", czyli matka Baby (Jennifer Grey). 2. Sekret zażyłości Rola w "Kochanych kłopotach" była debiutem Alexis Bledel (Rory Gilmore). Wcześniej młoda aktorka(...) zaczęli budować historię. 8. Kawa, kawa, kawa? Alexis Bledel, w odróżnieniu od Rory, nie znosi kawy. W czasie kręcenia zdjęć aktorka zamiast kubka gorącej arabici, popijała najczęściej któryś...

 • Jennifer Aniston w czarnej komedii

  Jennifer Aniston, gwiazda serial u "Przyjaciele" , zagra w kinowym filmie wytwórni New Line Cinema. Obraz nie ma jeszcze tytułu, autorką scenariusza jest Katherine Fugate ("Carolina"). Niewykluczone, że komedię wyprodukuje firma należąca do Jennifer Aniston i jej męża Brada Pitta ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ).

 • Gwiazda "Dirty Dancing" u House'a

  Jennifer Grey, gwiazda filmu "Dirty Dancing", wystąpi gościnnie w nowym sezonie serialu "Dr House".

 • "Taniec z gwiazdami" uratował jej życie

  Badania poprzedzające najnowszą edycję amerykańskiego "Tańca z gwiazdami" uratowały życie, znanej z filmu "Dirty Dancing", Jennifer Grey. Lekarz wykrył u niej guza podczas oględzin.

Zdjęcia na temat: jennifer grey aktorka