• Informacje na temat:

  jennifer hall zdjęcia

Artykuły na temat: jennifer hall zdjęcia
 • "Dexter": Pokonał śmierć

  Rolą sympatycznego mordercy przeszedł do historii telewizji. – Zdaję sobie sprawę, że „Dexter” pojawi się w pierwszym zdaniu mojej biografii – żartuje Michael C. Hall.

 • Oscary 2015: Znamy laureatów!

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego podczas odbywającej się w nocy z niedzieli na poniedziałek gali. Największym wygranym nagród amerykańskiej Akademii Filmowej okazał się zdobywca czterech statuetek, w tym dla najlepszego obrazu roku -"Birdman".

 • Julie Benz nie boi się wyzwań

  ...szczęście na planie mogła liczyć na Jennifer Carpenter i Michaela C. Halla, z którymi zaprzyjaźniła się przez te wszystkie lata. Chwilowy powrót Gdy rozpoczęły się zdjęcia do 5. sezonu, aktorka na...

 • Krytycy nagradzają Bernsteina i Halla

  Kompozytor Elmer Bernstein i operator Conrad L. Hall, otrzymają od Stowarzyszenia Krytyków Amerykańskich (National Board of Review of Motion Pictures), nagrody za całokształt dokonań artystycznych.

 • Trio Madonna, Spears & Aguilera?

  Christina Aguilera może zastąpić Jennifer Lopez w składzie super-tria, które zaśpiewa piosenkę "Like A Virgin" podczas ceremonii rozdania nagród MTV Video Music Awards (28.08). Stanęłaby ona na scenie u boku sławnych koleżanek: Madonny i Britney Spears.

 • X-Meni powracają na ekrany kin

  W najnowszym filmie z serii "X-Men" bohaterowie walczą o przetrwanie gatunków w dwóch okresach. Postaci z pierwszych części cyklu spotykają swoje młodsze wcielenia, znane z produkcji "X-Men: Pierwsza klasa", i łączą siły, by stoczyć walkę o przyszłość.

 • Keira Knightley w ekranizacji Jane Austen

  Keira Knightley, gwiazda filmu "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , zagra w przygotowywanej przez wytwórnię Working Title Films kolejnej ekranizacji słynnej powieści Jane Austen "Duma i uprzedzenie". Aktorka wcieli się w postać głównej bohaterki Elizabeth Bennet.

 • DVD: Nagrody dla "Władcy Pierścieni"

  Przebój "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" zdobył aż pięć wyróżnień DVD Premiere Awards. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 14 stycznia w "Wiltern Theater" w Los Angeles. Wyróżnienia przypadły w udziale także wydaniom DVD filmów "Dzwonnik z Notre Dame II" , "Piękna i bestia" oraz "A Gentleman's Game".

 • Oscary rozdane!

  Oscarowe emocje już za nami. Największym tegorocznym triumfatorem jest Martin Scorsese. Po wielu latach i siedmiu nominacjach do nagród Akademii, twórca otrzymał nareszcie statuetkę za reżyserię filmu "Infiltracja" .

 • Wręczono Złote Satelity

  Obraz "Far from Heaven" Todda Haynesa otrzymał wyróżnienia w najważniejszych kategoriach podczas uroczystej ceremonii wręczenia Złotych Satelitów, nagród przyznawanych przez zagranicznych dziennikarzy zrzeszonych w International Press Academy. Wyróżnienia przyznano po raz siódmy. W tym roku triumfowały produkcje niezależne.