• Informacje na temat:

  jennifer hall zdjęcia

Artykuły na temat: jennifer hall zdjęcia
 • "Dexter": Pokonał śmierć

  Rolą sympatycznego mordercy przeszedł do historii telewizji. – Zdaję sobie sprawę, że „Dexter” pojawi się w pierwszym zdaniu mojej biografii – żartuje Michael C. Hall.

 • Oscary 2015: Znamy laureatów!

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego podczas odbywającej się w nocy z niedzieli na poniedziałek gali. Największym wygranym nagród amerykańskiej Akademii Filmowej okazał się zdobywca czterech statuetek, w tym dla najlepszego obrazu roku -"Birdman".

 • Yann Moix: Kobiet po 50. nie da się kochać

  ...ze swojego wieku Część internautów, w odpowiedzi na oburzające słowa pisarza, zaczęła wstawiać na swoje profile w mediach społecznościowych komentarze opatrzone zdjęciami 50-letnich gwiazd Hollywood, takich jak Halle Berry i Jennifer Aniston.  "Yann Moix jest smutnym reproduktorem" - napisała na Twitterze dziennikarka i feministka Mona Chollet. Moix, odpowiadając na oburzenie, powiedział na...

 • Krytycy nagradzają Bernsteina i Halla

  Kompozytor Elmer Bernstein i operator Conrad L. Hall, otrzymają od Stowarzyszenia Krytyków Amerykańskich (National Board of Review of Motion Pictures), nagrody za całokształt dokonań artystycznych.

 • Julie Benz nie boi się wyzwań

  ...szczęście na planie mogła liczyć na Jennifer Carpenter i Michaela C. Halla, z którymi zaprzyjaźniła się przez te wszystkie lata. Chwilowy powrót Gdy rozpoczęły się zdjęcia do 5. sezonu, aktorka na...

 • Trio Madonna, Spears & Aguilera?

  Christina Aguilera może zastąpić Jennifer Lopez w składzie super-tria, które zaśpiewa piosenkę "Like A Virgin" podczas ceremonii rozdania nagród MTV Video Music Awards (28.08). Stanęłaby ona na scenie u boku sławnych koleżanek: Madonny i Britney Spears.

 • X-Meni powracają na ekrany kin

  W najnowszym filmie z serii "X-Men" bohaterowie walczą o przetrwanie gatunków w dwóch okresach. Postaci z pierwszych części cyklu spotykają swoje młodsze wcielenia, znane z produkcji "X-Men: Pierwsza klasa", i łączą siły, by stoczyć walkę o przyszłość.

 • Keira Knightley w ekranizacji Jane Austen

  Keira Knightley, gwiazda filmu "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , zagra w przygotowywanej przez wytwórnię Working Title Films kolejnej ekranizacji słynnej powieści Jane Austen "Duma i uprzedzenie". Aktorka wcieli się w postać głównej bohaterki Elizabeth Bennet.

 • DVD: Nagrody dla "Władcy Pierścieni"

  Przebój "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" zdobył aż pięć wyróżnień DVD Premiere Awards. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 14 stycznia w "Wiltern Theater" w Los Angeles. Wyróżnienia przypadły w udziale także wydaniom DVD filmów "Dzwonnik z Notre Dame II" , "Piękna i bestia" oraz "A Gentleman's Game".

 • Oscary rozdane!

  Oscarowe emocje już za nami. Największym tegorocznym triumfatorem jest Martin Scorsese. Po wielu latach i siedmiu nominacjach do nagród Akademii, twórca otrzymał nareszcie statuetkę za reżyserię filmu "Infiltracja" .

Wideo na temat: jennifer hall zdjęcia
 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Gunnar szuka Boga

  Gunnar to przykładny ojciec średniozamożnej skandynawskiej rodziny. Na pierwszy rzut oka ma wszystko, czego zazwyczaj potrzeba do szczęścia. Wygodny dom z dużym ogródkiem, samochód i dobrej klasy sprzęt to stałe atrybuty jego konsumpcyjnego życia. I choć wydaje się, że Gunnar nie ma powodów do zmartwień, to jednak daleko mu do pełni samozadowolenia. W tym wygodnym i poukładanym świecie za pieniądze można kupić wszystko, ale wszechobecny brak duchowości na dłuższą metę staje się nie do...

 • Kung Fu Panda 2

  Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Pandy Po; tym razem w technice 3D. Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami -Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i...