• Informacje na temat:

  jennifer hudson urodziła

Artykuły na temat: jennifer hudson urodziła
 • Jennifer Hudson urodziła

  ...28-letnia Jennifer Hudson i jej partner David Otunga zostali rodzicami. W poniedziałek, 10 sierpnia na świat przyszedł mały David Daniel.

 • Dożywocie dla zabójcy matki Jennifer Hudson

  Były szwagier piosenkarki i aktorki Jennifer Hudson został skazany na dożywotnie więzienie przez ławę przysięgłych sądu w Chicago. William Balfour, były mąż siostry Hudson, Julii, zamordował w 2008 roku matkę, brata i siostrzeńca gwiazdy.

 • Były szwagier Jennifer Hudson winny morderstwa

  Były szwagier piosenkarki i aktorki Jennifer Hudson został w piątek przez ławę przysięgłych sądu w Chicago uznany winnym morderstwa jej matki, brata i siostrzeńca. William Balfour, były mąż siostry Hudson, Julii, nie przyznaje się do winy. Grozi mu dożywocie.

 • Urodziła, znów jest w ciąży

  Cztery miesiące po urodzeniu synka - Davida Jra - Jennifer Hudson ("Dreamgirls") jest po raz kolejny przy nadziei - informują amerykańskie tabloidy.

 • Jennifer Hudson kończy 30 lat

  Zdobywczyni Oscara i Złotego Globu za rolę w "Dreamgirls", amerykańska aktorka i piosenkarka Jennifer Hudson obchodzi urodziny. Gwiazda kończy 30 lat.

 • Otworzyła centrum odchudzania

  Aktorka i piosenkarka Jennifer Hudson otworzyła swoje centrum odchudzania. Swoimi doświadczeniami w skutecznej walce z nadwagą Hudson będzie się dzieliła w Weight Watchers Jennifer Hudson Center w Chicago.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • Niezależny Tom Cruise

  Tom Cruise ( "Raport mniejszości" , "Ostatni samuraj" ) zgodził się zostać honorowym przewodniczącym tegorocznej gali wręczenia nagród kina niezależnego - 2004 IFP Independent Spirit Awards. Przyznawane od 1984 roku wyróżnienia są jednymi z najwyżej cenionych niezależnych amerykańskich nagród filmowych.

 • Świetny wynik AC/DC!

  784 tysiące egzemplarzy - tyle australijska, hardrockowa grupa AC/DC sprzedała w samych Stanach Zjednoczonych. Album "Black Ice" to powrót słynnego zespołu po ośmiu latach przerwy.

Wideo na temat: jennifer hudson urodziła
 • Weekend z królem

  Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg drugiej wojny światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w amerykańskiej historii wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Coleman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej...

 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Kung Fu Panda 2

  Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Pandy Po; tym razem w technice 3D. Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami -Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i...