• Informacje na temat:

  jennifer lawrence przytyła

Artykuły na temat: jennifer lawrence przytyła
 • ..."odzwierciedla jej osobowość". Również Jennifer Lawrence, laureatka Oscara za film "Poradnik pozytywnego myślenia", pozbyła się swoich loków. Aktorka przyznała, że odważne cięcie było konieczne, by(...) go żona Dominika Tajner. "Skończyłem 40 lat i powiedziałem sobie: 'Chłopie, to już do ciebie nie pasuje. Ty nie jesteś rolling stonesem'". Kim Kardashian w swojej pierwszej ciąży przytyła aż 23

 • Zdobyła rolę przez... Skype'a

  Nominowany do Oscara aż w 8 kategoriach "Poradnik pozytywnego myślenia" trafi na nasze ekrany 8 lutego. Parę głównych bohaterów, o mocno pokręconych życiorysach, zagrali w filmie Bradley Cooper i Jennifer Lawrence, których plotkarska prasa w Hollywood już połączyła w związek także i w życiu.

 • Oscary: Księżniczka jest tylko jedna!

  Dlaczego Natalie Portman pozostaje murowaną faworytką do wygrania tegorocznego Oscara? Bo jej kreacja w "Czarnym łabędziu" jest klasycznym przykładem amerykańskiej szkoły aktorskiej w duchu Lee Strasberga.

 • Oscary 2013: Relacja

  "Operacja Argo" za najlepszy film, Ang Lee za reżyserię oraz aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.