• Informacje na temat:

  jennifer lee kiedyś

Artykuły na temat: jennifer lee kiedyś
 • "Z Archiwum X": Niezbędnik fana!

  Scully zagrała wysoka niebieskooka blondynka o obfitych kształtach. David Duchovny proponował swoją koleżankę z koledżu, Jennifer Beals. Carter uparł się jednak, by rola Dany Scully (nazwana po słynnej(...) zaledwie po dwóch odcinkach. Warto dodać, że Lucy była kiedyś uczennicą Williama B. Davisa. D jak dziwny wiek Fani produkcji przecierali oczy ze zdumienia, kiedy na ekranie pojawiła się matka Muldera...

 • "Hulk" grecką tragedią?

  Trwają prace nad filmem "The Hulk", opartym na motywach popularnego komiksu i serii filmów animowanych. Reżyserem obrazu jest Ang Lee ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ). Jak ostatnio oświadczyła Jennifer Connelly, która zagra w filmie Betty Ross, kobietę związaną z głównym bohaterem, reżyser w historii Hulka widzi grecką tragedię.

 • Nowości sezonu 2011/2012

  ...perypetie młodych policjantów z Nowego Jorku. W jednej z głównych ról zobaczymy Leelee Sobieski. ABC "Apartment 23" : Szczera i sympatyczna June zmuszona jest zamieszkać z Chloe - nieodpowiedzialną(...) miała kiedyś okazję zagrać w kinowej wersji "Aniołków Charliego". "Good Christian Belles" : To dramat o samotnej matce, której małżeństwo zakończył wielki skandal. Teraz sama wychowuje dwójkę dzieci...

 • Tobey Maguire wykluczony z obsady

  Tobey Maguire, znany m.in. z serii filmów o przygodach Spidermana, w ostatniej chwili został wykluczony z obsady "Życia Pi" Anga Lee.

 • "Yo! MTV Raps": Pasmo sukcesów

  Kiedy dziś włącza się MTV, nie chce się wierzyć, że to ta sama stacja, która kiedyś potrafiła autentycznie zmieniać rzeczywistość. "Yo! MTV Raps" to trochę jak eksperyment, który wymknął się spod kontroli, stając się czymś zdecydowanie więcej niż tylko pasmem dla hiphopowców.

 • Kolejny wspólny film Pitta i Jolie?

  Od czasu wspólnego występu w komedii "Pan i Pani Smith" Angelina Jolie i Brad Pitt są nierozłączni. W niedzielę, 29 stycznia, podczas uroczystości wręczenia nagród SAG przyznali, że kolejny wspólny film to tylko kwestia czasu.

 • Najlepsze ciała gwiazd

  Sir Sean Connery ma lepsze ciało niż George Clooney i Jude Law? Tak wynika z najnowszego sondażu.

 • Black Eyed Peas i cyfrowy "Początek"

  26 listopada do sprzedaży trafi album "The Beginning" - następca bestsellerowego "The E.N.D." (11 milionów egzemplarzy) grupy Black Eyed Peas.

 • "Dwie spłukane dziewczyny" na DVD

  Czy można podbić Nowy Jork nie mając grosza przy duszy? Oczywiście, że nie, o czym boleśnie przekonują się bohaterki przebojowego sitcomu "Dwie spłukane dziewczyny". Opowieść o zabawnych perypetiach przyjaciółek, które chcąc zarobić pieniądze na wymarzony interes, podejmują się pracy kelnerek, 23 sierpnia debiutuje na DVD.

 • Niepokorna Angelina Jolie

  Cięła się nożami, skakała ze spadochronem, dorobiła się kilku tatuaży, eksperymentowała z narkotykami, opowiadała o kochankach, gorącym seksie i lesbijskich skłonnościach. Potem poznała Brada Pitta i została mamą sześciorga dzieci. Teraz Angelina Jolie wyznała, że poddała się obustronnej mastektomii i znowu jest na ustach całego świata.

Wideo na temat: jennifer lee kiedyś
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Kung Fu Panda 2

  Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Pandy Po; tym razem w technice 3D. Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami -Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i...