• Informacje na temat:

  jennifer lopez 20 lat temu

Artykuły na temat: jennifer lopez 20 lat temu
 • Jennifer Lopez: Młody kochanek zdradził ją z transseksualną modelką!

  Jennifer Lopez (44 l.) została upokorzona przez swojego chłopaka, który wedle doniesień zdradził ją z transseksualną modelką!

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • Gwiazdy cieszą się latem. Pokazały za dużo?

  ...sesji zdjęciowej.  20-latka pozuje w seksownej bieliźnie z prześwitami.  Fani byli zachwyceni, ale pod największym wrażeniem był jej chłopak - Alek Baron. "Jaram się Tobą jak pochodnia!" napisał pod(...) mając dziecko mam trochę inne priorytety" - czytamy pod postem. Gwiazda nie odpowiedziała na zaczepki. Jennifer Lopez jest jedną z najambitniejszych gwiazd Hollywood. Śpiewa, tańczy, gra...

 • Jennifer Lopez po raz pierwszy w Polsce!

  Koncert wokalistki odbędzie się 27 września w Gdańsku i będzie muzycznym otwarciem PGE Areny, jednego z najnowocześniejszych stadionów w Europie.

 • Alfabet "Glee"

  .... Rozmawiałam już z Ryanem o tym, ale na razie ponoć tam nie pasuję - żaliła się Jennifer. Murphy miał plan, by obsadzić Lopez w roli właścicielki kawiarni, ale ostatecznie nie doszedł on do skutku(...). L jak lista gwiazd  Na przestrzeni sześciu lat przez "Glee" przewinęło się wiele osobistości muzyki i ekranu. Ponad 20 gwiazd, a wśród nich m.in. Britney Spears, Neil Patrick Harris, Gwyneth Paltrow...

 • 42-latka ma ciało 20-latki?

  Obecny partner wokalistki Jennifer Lopez (42 l.) z uznaniem wypowiada się o fizycznych walorach gwiazdy pop.

 • Madonna, Jennifer Lopez i Britney Spears w jednej piosence? Czemu nie? Trzy gwiazdy z czołówki listy najpopularniejszych postaci show-biznesu planują ponoć wspólny występ podczas ceremonii wręczenia nagród MTV Video Music Awards, która odbędzie się 28 sierpnia 2003 roku.

 • Jennifer Lopez została pozwana przez kobietę, której życiorys posłużył za podstawę scenariusza filmu "Flashdance". Wszystkiemu winien jest teledysk do piosenki "I'm Glad", w którym wokalistka imituje sceny znane z musicalu nakręconego 20 lat temu.

 • Jennifer Lopez i scjentologia

  Czyżby kolejne gwiazdy dołączyły do wyznawców Kościoła Scjentologicznego? Tajniki tej religii, przez wielu uznawanej za sekciarską, zgłębiają Jennifer Lopez i jej mąż Marc Anthony.

 • Najgorsze piosenki w historii

  "Cheeky Song" zespołu Cheeky Girls to najgorsza piosenka w historii - uznali widzowie brytyjskiej stacji Channel 4. W ścisłej czołówce niechlubnej listy znalazły się utwory takich gwiazd, jak Elton John, Jennifer Lopez oraz Bryan Adams.