• Informacje na temat:

  jennifer lopez i into you

Artykuły na temat: jennifer lopez i into you
 • Nowy dom Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez kupiła nowy dom. I to nie byle jaki. Gwiazda pop, która niedawno rozstała się z mężem Markiem Anthonym, wydała na nową posiadłość niebagatelną sumę 18 milionów dolarów.

 • Jennifer Lopez znów tańczy

  24 lipca ukaże się składankowy album "Dance Again... The Hits" zawierający największe przeboje Jennifer Lopez.

 • Mąż chce wrócić do Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez najwyraźniej pogodziła się już z rozpadem swojego małżeństwa z Markiem Anthonym . Nie można tego powiedzieć jednak o jej mężu, który według najnowszych doniesień błaga żonę, by przemyślała jeszcze decyzję o rozwodzie.

 • Jennifer Lopez miała romans z modelem?

  Grają czy naprawdę mają się ku sobie? Czy piosenkarka Jennifer Lopez miała romans z modelem, który wystąpił z gwiazdą pop w klipie? Zobacz!

 • Lopez i Anthony: Co poszło nie tak?

  Jennifer Lopez i Marc Anthony w piątek, 15 lipca, ogłosili swoje rozstanie. Rodzice 3-letnich bliźniąt postanowili się rozwieść po siedmiu latach małżeństwa. Para utrzymuje, że była to ich wspólna decyzja.

 • Jennifer Lopez w objęciach przystojniaka

  "Kto jest teraz najgorętszym facetem?" - zapytała swoje kuzynki Jennifer Lopez. W odpowiedzi usłyszała nazwisko kubańskiego aktora i byłego modela Williama Levy i to właśnie on pojawił się w najnowszym teledysku J.Lo.

 • Jennifer Lopez broni Rihanny i Lady Gagi

  Jennifer Lopez postanowiła stanąć w obronie swoich młodszych koleżanek po fachu, Rihanny i Lady Gagi. Gwiazda twierdzi, że scena muzyczna byłaby "nudna", gdyby nie kontrowersyjne stroje i show w wykonaniu tych najpopularniejszych obecnie na świecie piosenkarek.

 • Jennifer Lopez po raz pierwszy w Polsce!

  Koncert wokalistki odbędzie się 27 września w Gdańsku i będzie muzycznym otwarciem PGE Areny, jednego z najnowocześniejszych stadionów w Europie.

 • Miłość ze znakiem zapytania

  Kariera Jennifer Lopez znalazła się w 2010 roku na zakręcie. Po niepowodzeniu singla "Louboutins" wytwórnia płytowa nie chciała wydać nowego albumu piosenkarki.

 • Adele przed Jennifer Lopez. Lady Gaga się zbliża...

  Brytyjska wokalistka Adele po raz 15. znalazła się na szczycie światowej listy bestsellerów płytowych. W kolejnym notowaniu będzie jednak musiała ustąpić miejsca Lady Gadze.

Wideo na temat: jennifer lopez i into you
 • I Love You Phillip Morris

  Gwiazda najzabawniejszych hitów filmowych Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący", "Zakochany bez pamięci") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Sen Kasandry", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, ze wszystko w życiu jest możliwe. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak...

 • Epicentrum

  W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film "Epicentrum" widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń...

 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...