• Informacje na temat:

  jennifer lopez i jej nowy chłopak

Artykuły na temat: jennifer lopez i jej nowy chłopak
 • Jennifer Lopez ma już nowego chłopaka!?

  Jennifer Lopez (44 l.) od dwóch miesięcy jest singielką. Wedle doniesień już niedługo może się to zmienić!

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • "Powiedz TAK!": Na planie serialu

  ...w jej życie coś nowego. Najlepsze, co się Basi w życiu przytrafiło, to jednak paczka sprawdzonych przyjaciół: optymistyczna singielka Justyna (Agnieszka Więdłocha), chłopak z zasadami i z gitarą(...) "Powiedz tak" z Jennifer Lopez w roli specjalistki od wesel? Ona też nie potrafiła ułożyć sobie życia... Jesteśmy przekonani, że podobna historia w bliższych Polakom realiach może być równie...

 • Nowy chłopak Jennifer Lopez?

  W zaledwie cztery miesiące od rozstania z mężem Markiem Anthonym, Jennifer Lopez znalazła sobie męskie pocieszenie. Piosenkarka spotyka się obecnie z tancerzem Casperem Smartem.

 • Najśmieszniejsze rodzinki

  ...(i temperamentną) Kolumbijką, także zaadoptował jej syna. Z poprzedniego związku ma córkę (żyjącą z mężem pantoflarzem i trojką pyskatych dzieci) oraz syna, który wraz z chłopakiem adoptował wietnamską(...) celebrytów na własną prośbę znalazło się w produkcji. Byli to między innymi: Britney Spears, Katy Perry, Jennifer Lopez, Enrique Iglesias, a także znani aktorzy: Katie Holmes czy Kyle MacLachlan...

 • Jennifer Lopez znów kręci z mężem

  Jennifer Lopez (35 l., "Zatańcz ze mną" ) potwierdziła, że w swym nowym filmie "Who kiled Hector Lavoe?" wystąpi u boku swojego trzeciego męża, wokalisty Marca Anthony (36 l., "Człowiek w ogniu" ).

 • Agnieszka Chylińska, wokalistka grupy O.N.A., twierdzi, że rok 2000 nie był dla jej zespołu niczym wyjątkowym i upłynął głównie na graniu koncertów. Przyznaje także, iż zupełnie nie zwraca uwagi na to, że nowy rok będzie jednocześnie początkiem XXI wieku. Ma bowiem swoje własne daty początku i końca świata.

 • "Bardzo dojrzałam"

  (Celine Dion) i Cory’ego Roodneya (Jennifer Lopez). Album "Irresistible" ukazał się latem 2001 roku, a przy okzaji jego premiery młoda wokalistka opowiadziała o piosenkach, które się na niej znalazły

 • Wybierz debiutanta 2007!

  Postaw na ulubionego nowego wykonawcę zeszłego roku i zgarnij nagrody!

 • "Drużyna A" po 30 latach

  "Poważny człowiek" braci Coen, kinowa wersja serial owego hitu "Drużyna A" oraz najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Wenecja" to najciekawiej zapowiadające się premiery tygodnia.