• Informacje na temat:

  jennifer lopez live it up

Artykuły na temat: jennifer lopez live it up
 • Jennifer Lopez (44 l.) "rozluźniła" ostatnio relację ze swoim młodym partnerem Casperem Smartem (24 l.), podkreślając, że chce się teraz skupić wyłącznie na swoich dzieciach. "Nie umiem żyć sama, ale muszę się tego nauczyć" - wyznała. Wygląda na to, że rozstaniem specjalnie się nie przejmuje. W programie "Jimmy Kimmel Live" w Hollywood pojawiła się roześmiana, w seksownym różowym kombinezonie.

 • Powstanie serial o losach Seleny Quintanilli. Produkcją zajmie się Netflix

  ...procesu skazano ją na dożywocie. Po śmierci wokalistki jej pamięć uczczono m.in. wysokobudżetową produkcją filmową pt. "Selena", a w rolę zastrzelonej gwiazdy wcieliła się Jennifer Lopez. Obraz(...)) sprzedał się w nakładzie ponad pięciu milionów egzemplarzy. Na swoim koncie Selena miała przeboje takie jak "No Me Queda Mas" oraz "Bidi Bidi Bom Bom". Za płytę "Selena Live!" wokalistka zgarnęła...

 • Jennifer Lopez przeżywa ostatnio złą passę. Po klęsce filmu "Gigli", w którym gra główną rolę, musi się pogodzić z kiepskim odbiorem teledysku do najnowszego singla, "Baby I Love U". Nowy wideoklip J.Lo nie zakwalifikował się do pierwszej dziesiątki listy "Total Request Live" MTV, co w przypadku tej wokalistki jest raczej rzadkością.

 • Jennifer Lopez zbyt "gorąca" dla Brytyjczyków?

  Do brytyjskiej telewizji ITV wpłynęła masa skarg związanych z występem Jennifer Lopez w programie "Britain's Got Talent".

 • Album "J.Lo" Jennifer Lopez przewodzi liście najlepiej sprzedających się w Polsce płyt w styczniu 2001 roku. Latynoska wokalistka zadebiutowała od razu na pierwszym miejscu. Na pozycji drugiej znalazł się inny debiut - składanka "Dziewczyna 9".

 • Jennifer Lopez i Pitbull razem: "We Are One" hymnem mistrzostw świata w Brazylii

  "We Are One (Ole Ola)" w wykonaniu Pitbulla, Jennifer Lopez i Claudii Leitte to oficjalna piosenka piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

 • Brazylia 2014: Pitbull i Jennifer Lopez śpiewają piłkarski hymn "We Are One (Ole Ola)"

  Utwór "We Are One (Ole Ola)" w wykonaniu Pitbulla, Jennifer Lopez i Claudii Leitte został wybrany przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej (FIFA) oficjalnym hymnem piłkarskich Mistrzostw Świata w Brazylii.

 • "Tight Pants": Jennifer Lopez ma "obcisłe spodnie"

  Jennifer Lopez pomogła gospodarzowi "The Tonight Show" - Jimmy'emu Fallonowi - reaktywować przebój "Tight Pants", który showman wykonał po raz pierwszy w 2012 roku w towarzystwie Willa Ferrella.

 • Jennifer Lopez i Pitbull "We Are One (Ole Ola)": Zobacz teledysk do hymnu mistrzostw świata w Brazylii 2014

  "We Are One (Ole Ola)" w wykonaniu Pitbulla, Jennifer Lopez i Claudii Leitte doczekał się teledysku. Poniżej możecie zobaczyć wideo do oficjalnej piosenki piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

 • Skandal w amerykańskim "Idolu"

  Jurorka Mariah Carey jako jedyna nie raczyła na stojąco oklaskiwać występu Jennifer Lopez. Wszystko to przez konflikt dwóch amerykańskich diw.