• Informacje na temat:

  jennifer lopez mam talent

Artykuły na temat: jennifer lopez mam talent
 • Lekarz powiedział mu, że ma raka

  Juror "Mam talent" w 2007 roku trafił do nowojorskiego szpitala. Nie mógł chodzić. Choć skarżył się na ból, poinformowano go, że nie dzieje się nic niepokojącego, "poczęstowano" morfiną i odesłano(...). "Zdałem sobie sprawę, że to, jak do tej pory żyłem, było kompletnie bez sensu. Życie przeciekło mi przez palce". Jak mówi, w obliczu choroby kontrakty z Madonną, Jennifer Lopez czy CNN-em straciły...

 • Jennifer Lopez zbyt "gorąca" dla Brytyjczyków?

  Do brytyjskiej telewizji ITV wpłynęła masa skarg związanych z występem Jennifer Lopez w programie "Britain's Got Talent".

 • Mlynkova zrezygnowała z "Tańca..."

  Isis Gee i Żory Kololyov. "Łączysz w sobie wiele talentów. Jesteś piękna, urodziwa, masz piękny głos. Natomiast ciągle traciłaś kontakt z Żorą" - komentowała Ivona Pavlović. Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska znów wystąpili w zabawnym stylu. "Mam chusteczkę mokrą od łez, jak pan Bryndal tańczy. Ale okres ochronny na radio wców się skończył. Nie było dobrze zatańczonego ani jednego kroku...

 • Amerykański "Idol": Łzy Jennifer Lopez

  10. edycja amerykańskiego "Idola" wkracza w decydującą fazę. Jurorzy, czyli Jennifer Lopez, Randy Jackson i Steven Tyler, wybrali 24 uczestników, którzy będą walczyć o względy widzów.

 • Wracają "Mam talent" i "The Voice Of Poland". Komu to potrzebne?

  Szósta edycja "Must Be The Music" już wystartowała. W sobotę, 7 września, dołączą "Mam talent" (po raz szósty) i "The Voice Of Poland" (po raz trzeci). W ramach walki o widza czeka nas jeszcze więcej łez, egzaltacji i "szokujących" rozstrzygnięć.

 • Łzy 7-latka po decyzji jurora

  Howard Stern, kontrowersyjny juror amerykańskiej wersji programu "Mam talent", doprowadził do łez 7-letniego uczestnika programu.

 • Latynoska piękność Jennifer Lopez, wykazująca się zarówno talentem aktorskim, jak i muzycznym, stwierdziła ostatnio, iż w przyszłości zdecydowanie ma zamiar skupić się na karierze wokalistki.

 • Shirley Manson, wokalistka amerykańsko-szkockiego zespołu Garbage, twierdzi, iż jest on znacznie lepszy aniżeli Spice Girls i przetrwa na muzycznej scenie znacznie dłużej, niż Jennifer Lopez. Tymczasem grupa zakończyła już nagrywanie swego kolejnego albumu, roboczo zatytułowanego "BeautifulGarbage".

 • Jennifer Lopez związała się z wytwórnią Columbia

  Hollywoodzka aktorka i gwiazda muzyki pop Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) podpisała trzyletni kontrakt z wytwórnią Columbia Pictures, należącą do koncernu Sony. Oznacza to, że latynoska gwiazda w najbliższym czasie poświęci się bardziej karierze aktorskiej.

 • Adam Lambert będzie jurorem "Idola"?

  Nowy trend: byli uczestnicy muzycznych talent shows zostają jurorami tych programów. W tym show-biznesowym recyklingu chce wziąć udział Adam Lambert.

Wideo na temat: jennifer lopez mam talent
 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...