• Informacje na temat:

  jennifer lopez nowa płyta

Artykuły na temat: jennifer lopez nowa płyta
 • Nagra płytę po ośmiu latach w więzieniu

  Po ośmiu latach spędzonych w więzieniu za strzelaninę w klubie nocnym, dawny protegowany Seana "Diddy'ego" Combsa , raper Shyne został wyznawcą ortodoksyjnego judaizmu, pojechał do Jerozolimy i od teraz dzieli swój wolny czas między studiowanie Tory oraz planowanie powrotu na scenę muzyczną.

 • Ricky Martin strzela w serce (nowa płyta w lutym)

  "A Quién Quiera Escuchar" (Ktokolwiek chciałby posłuchać) to tytuł nowego albumu Ricky'ego Martina.

 • Alfabet "Glee"

  .... Rozmawiałam już z Ryanem o tym, ale na razie ponoć tam nie pasuję - żaliła się Jennifer. Murphy miał plan, by obsadzić Lopez w roli właścicielki kawiarni, ale ostatecznie nie doszedł on do skutku(...)-a, którzy już 15 godzin później dali mu zielone światło. E jak epizod W 2014 .r producenci zaproponowali Chrisowi Colferowi (Kurt) napisanie odcinka. 25-letni dziś aktor długo bronił się przed zawodowym...

 • Pitbull: "Celebrate" promuje "Pingwiny z Madagaskaru" (posłuchaj)

  Poniżej możecie posłuchać piosenki "Celebrate" latynoskiego gwiazdora Pitbulla, która promuje film "Pingwiny z Madagaskaru".

 • Jennifer Lopez i Pitbull "We Are One (Ole Ola)": Zobacz teledysk do hymnu mistrzostw świata w Brazylii 2014

  "We Are One (Ole Ola)" w wykonaniu Pitbulla, Jennifer Lopez i Claudii Leitte doczekał się teledysku. Poniżej możecie zobaczyć wideo do oficjalnej piosenki piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

 • Latynoska piękność Jennifer Lopez będzie w tym roku bardzo zapracowaną osobą. Wystąpi w kilku filmach, nie zapominając przy tym o swoich fascynacjach muzycznych. Prawdopodobnie w październiku, pojawi się na rynku jej druga solowa płyta, następczyni obsypanej platyną "On The 6".

 • Jennifer Lopez pracuje nad nową płytą

  Piękna Jennifer Lopez postanowiła wreszcie skoncentrować się na muzyce. Latynoska gwiazda ekranu i estrady rozpoczęła już prace nad nową płytą z premierowym materiałem. Jej wydania nie należy spodziewać się zbyt prędko.

 • J. Lopez: Tajemniczy utwór

  W Internecie i niektórych amerykańskich stacjach radio wych pojawiło się nieznane nagranie Jennifer Lopez, "(Out) On The Floor". Spodziewano się, że może to być "przedpremiera" singla zapowiadającego nowy album wokalistki. Jej wytwórnia płytowa kategorycznie jednak temu zaprzecza, nazywając piosenkę "odrzutem".

 • Ponad 2 miliony "zmasakrowanych"

  Trzeci tydzień z rzędu na amerykańskiej liście najpopularniejszych albumów pierwsze miejsce należy do "The Massacre" 50 Centa. Coraz niżej w notowaniu znajduje się nowa płyta Jennifer Lopez.

 • Nowa J. Lo.?

  Australijska wokalistka Delta Goodrem szykuje się na podbój amerykańskiego rynku. Co ciekawe, jej wytwórnia płytowa zamierza ją reklamować jako "młodszą wersję Jennifer Lopez". W Stanach Zjednoczonych ukaże się wkrótce płyta zawierająca utwory z albumów wydanych w Europie i Australii - "Mistaken Identity" i "Innocent Eyes" - oraz nowe piosenki.