• Informacje na temat:

  jennifer lopez nowy związek

Artykuły na temat: jennifer lopez nowy związek
 • Jennifer Lopez ma już nowego chłopaka!?

  Jennifer Lopez (44 l.) od dwóch miesięcy jest singielką. Wedle doniesień już niedługo może się to zmienić!

 • Nowy chłopak Jennifer Lopez?

  W zaledwie cztery miesiące od rozstania z mężem Markiem Anthonym, Jennifer Lopez znalazła sobie męskie pocieszenie. Piosenkarka spotyka się obecnie z tancerzem Casperem Smartem.

 • Alfabet "Glee"

  .... Rozmawiałam już z Ryanem o tym, ale na razie ponoć tam nie pasuję - żaliła się Jennifer. Murphy miał plan, by obsadzić Lopez w roli właścicielki kawiarni, ale ostatecznie nie doszedł on do skutku(...) (Will), Lea Michele (Rachel) i Jenna Ushkovitz (Tina). C jak CD Od początku znakiem rozpoznawczym serialu była jego muzyka - znane i lubiane hity w nowych aranżacjach i wykonaniu gwiazd "Glee". Przez...

 • Jennifer Lopez przeżywa ostatnio złą passę. Po klęsce filmu "Gigli", w którym gra główną rolę, musi się pogodzić z kiepskim odbiorem teledysku do najnowszego singla, "Baby I Love U". Nowy wideoklip J.Lo nie zakwalifikował się do pierwszej dziesiątki listy "Total Request Live" MTV, co w przypadku tej wokalistki jest raczej rzadkością.

 • 42-latka nie potrafi zbudować związku. Dlaczego?

  Benny Medina, menedżer piosenkarki i aktorki Jennifer Lopez, krytykuje życie osobiste latynoskiej gwiazdy.

 • Matt Damon: Affleck kochał J-Lo

  Znany amerykański aktor Matt Damon twierdzi, że nigdy nie mieszał się do związku swojego najlepszego przyjaciela Bena Afflecka z jego narzeczoną Jennifer Lopez. Wcześniej pojawiły się pogłoski, że Damon poradził Affleckowi, by rzucił J-Lo po tym, jak w ubiegłym roku związek gwiazd przeżywał kryzys.

 • Latynoska piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez wielokrotnie ostrzegała swojego narzeczonego, rapera Puffa Daddy'ego, że jeśli nie skończy z flirtowaniem, ich związek się zakończy. I słowo stało się ciałem. Lopez przyłapała bowiem swojego narzeczonego na uprawianiu seksu... przez telefon.

 • Jennifer Lopez ma wątpliwości. To koniec romansu?

  Gwiazda pop Jennifer Lopez poważnie zastanawia się nad przyszłością związku z młodszym o 18 lat tancerzem Casperem Smartem - donoszą plotkarskie media.

 • Jennifer Lopez na cenzurowanym

  Jennifer Lopez ( "Nigdy więcej" , "Pokojówka na Manhattanie" ) nie ma ostatnio dobrej prasy w środowisku filmowym. Reżyser Kevin Smith ( "Jay i Cichy Bob kontratakują" ) oraz wytwórnia Miramax Films zdecydowali się ostatnio na usunięcie jednej ze scen z jej udziałem ze swojego najnowszego filmu, "Jersey Girl". W scenie tej Lopez poślubiała bowiem postać graną przez... Bena Afflecka ( "Daredevil

 • Puff Daddy śpiewa o rozstaniu z Jennifer Lopez

  Raper Puff Daddy, obecnie używający pseudonimu P Diddy, wielokrotnie wyznawał, że ciężko mu dojść do siebie po rozpadzie głośnego związku z Jennifer Lopez. Obecnie czarnoskóry gwiazdor postanowił wypowiedzieć się w tej kwestii poprzez utwory ze swojej nowej płyty.