• Informacje na temat:

  jennifer lopez po ciąży

Artykuły na temat: jennifer lopez po ciąży
 • Jennifer Lopez jest w ciąży?!

  Jeden z magazynów twierdzi, że Jennifer Lopez (47 l.) znów zostanie mamą!

 • Jennifer Lopez w ciąży?

  Jennifer Lopez (33 l.) znów nie schodzi z czołówek gazet. Wszystko zaczęło się 5 czerwca od ślubu z piosenkarzem Markiem Anthonym (34 l.). Niedługo później pojawiła się plotka o tym, jakoby J. Lo. była w błogosławionym stanie.

 • Jennifer Lopez nie jest w ciąży?

  Byłą żonę Marca Anthony'ego, Dayanarę Torres, czekało ostatnio sporo pokrętnych tłumaczeń po tym, jak popełniła potężną gafę, potwierdzając publicznie plotkę o ciąży Jennifer Lopez (38 l.).

 • J. Lopez w ciąży?

  Ledwie miesiąc temu świeżo upieczona małżonka Jennifer Lopez wyznała, że bardzo chciałaby urodzić dziecko, a już pojawiły się pierwsze pogłoski o jej rzekomej ciąży. Rozpowszechnia je amerykański tabloid "New York Post", powołując się na źródła hiszpańskojęzycznej telewizji Univision.

 • Jennifer Lopez jest w ciąży!

  Spełniło się największe marzenie 38-letniej piosenkarki Jennifer Lopez i jej męża Marka Anthony'ego (39 l.) - para spodziewa się dziecka! Mało tego, lekarze nie wykluczają, że J.Lo może urodzić bliźniaki.

 • Wytwórnia zła na Jennifer Lopez

  Muzyczny i filmowy świat obiegły niedawno doniesienia o tym, że Jennifer Lopez, seksowna latynoska wokalistka i aktorka, jest w ciąży z aktorem Benem Affleckiem. Wiele osób jest tym faktem bardzo ucieszona. Do grona tego nie należą jednak szefowie wytwórni Sony Music, którzy są wprost wściekli z tego powodu.

 • Masażystka dla bliźniaków Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez bardzo stanowczo postanowiła, że jej nowonarodzone dzieci otrzymają najlepszy możliwy start w życiu, i jest gotowa wydać w związku z tym całkiem spore sumy pieniędzy. Nie warto nawet wspominać o najnowocześniejszych zabezpieczeniach i wyspecjalizowanych ochroniarzach bliźniaków, gdyż to wydaje się być oczywiste.

 • Jennifer Lopez: Dziecko pod choinkę?

  Odwołanie koncertów w Europie i Azji przez Jennifer Lopez (36 l.) sprawiło, że ponownie coraz głośniej plotkuje się o tym, że popularna wokalistka i aktorka spodziewa się pierwszego dziecka. Według informacji amerykańskich mediów J.Lo jest w trzecim miesiącu ciąży, a poród miałby odbyć się w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

 • Jennifer Lopez nie mogła zajść w ciążę

  Piosenkarka Jennifer Lopez wyznała, że matka usilnie namawiała ją do tego, aby zaszła w ciążę, jednak to było niemożliwe...

 • Jennifer Lopez spodziewa się dziecka?

  Pojawiające się od pewnego czasu plotki , jakoby 35-letnia Jennifer Lopez spodziewała się dziecka, podsyciła ona sama. Niedawno pojawiła się w ekskluzywnym sklep "Petit Tresor" w Los Angeles, specjalizujący się w artykułach dziecięcych. Słynne małżeństwo kupiło tam sporo rzeczy dla dziewczynki.

Zdjęcia na temat: jennifer lopez po ciąży
Wideo na temat: jennifer lopez po ciąży
 • Jennifer Lopez wciąż gruba po ciąży

  J.Lo miesiąc temu urodziła bliźnięta, chłopca Maximiliana Davida i dziewczynkę Emme Maribel. Jak widać, jej figura jeszcze nie wróciła do stanu sprzed ciąży.

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • J.Lo - w ciąży czy nie?

  Jennifer Lopez na Times Square w Nowym Jorku 9 października. Niestety płaszcz nie pozwala zweryfikować plotek , iż piosenkarka jest w ciąży.

 • Plan B

  "Plan B" to komedia, która w zabawny i przewrotny sposób bierze pod lupę sprawy randkowania, miłości, małżeństwa i zakładania rodziny. A wszystko to w dość nietypowej kolejności... Po latach nieskutecznego umawiania się na randki Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na 'tego jedynego' trwa w jej przypadku zdecydowanie zbyt długo. Zdeterminowana, żeby w końcu zostać matką, bierze sprawy w swoje ręce, umawia się na wizytę u lekarza i postanawia zostać samotną matką. Tego samego...