• Informacje na temat:

  jennifer lopez producentka

Artykuły na temat: jennifer lopez producentka
 • Ben Affleck: Nie chcę, ale muszę pić

  ...w parze z osobistymi. Jego życie prywatne jest bowiem pasmem nieszczęść, odkąd na drodze aktora pojawił się alkohol. Minionej wiosny żona Afflecka, znana aktorka Jennifer Garner wniosła o rozwód po(...) w Kalifornii. Gdy postawiono go na nogi, skruszony Ben Affleck obiecywał, że już nigdy nie zajrzy do kieliszka. Miał zresztą motywację, by wytrwać w postanowieniu - zakochał się w aktorce i piosenkarce Jennifer...

 • Jennifer Lopez w komedii ciążowej

  Od 22 czerwca w kinach oglądać będziemy film "Jak urodzić i nie zwariować" w reż. Kirka Jonesa ("Niania", "Wszyscy mają się dobrze"). To brawurowa komedia, zainspirowana bestsellerowym poradnikiem dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko" autorstwa Heidi Murkoff.

 • Jennifer Lopez baluje

  Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" , "Nigdy więcej" ) zamierza wyprodukować swój pierwszy film dokumentalny. Projekt o roboczym tytule "Los Quinces" będzie opowieścią o tradycyjnym balu, jaki wyprawiany jest kubańskim dziewczynkom w dniu ich 15 urodzin. Debiutującym reżyserem obrazu będzie aktor Vincent Castellanos ( "Mulholland Drive" , "Mistrz kamuflażu" ).

 • Jennifer Lopez po raz pierwszy w Polsce!

  Koncert wokalistki odbędzie się 27 września w Gdańsku i będzie muzycznym otwarciem PGE Areny, jednego z najnowocześniejszych stadionów w Europie.

 • Przebojowy Nelly o utraconej miłości

  Zbierający liczne nagrody film "Incepcja" Christophera Nolana (właśnie otrzymał 8 nominacji do Oscarów) zainspirował rapera Nelly'ego przy kręceniu teledysku do singla "Just A Dream" . Efekty możecie zobaczyć u nas!

 • Rob Liefeld wkracza do kina

  W dobie wykupywania praw i adaptowania na ekran niemal każdego komiksu, który wpada w ręce hollywoodzkim producentom, przyszła pora na dorobek kolejnego słynnego przedstawiciela tego gatunku sztuki. Wytwórnia New Line Cinema wykupiła właśnie prawa do scenariusza "Planet Terry" - dzieła Roba Liefelda, autora serii "X-Force" dla Marvela, a później współzałożyciela Image Comics. Wielkie studia przymierzają się do sfilmowania kilku innych komiksów tego twórcy.

Zdjęcia na temat: jennifer lopez producentka