• Informacje na temat:

  jennifer lopez ślub

Artykuły na temat: jennifer lopez ślub
 • Jennifer Lopez w końcu znalazła swój ideał mężczyzny!

  Jennifer Lopez (48 l.) spotkała ideał mężczyzny, więc nie zamierza zasypiać gruszek w popiele!

 • Kolejny ślub Jennifer Lopez

  Jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie, Jennifer Lopez (36 l.) planuje ponowny ślub z... dotychczasowym mężem - Markiem Anthonym (38 l.). Do ponownego, hucznego ślubu Jennifer z Markiem dojdzie najprawdopodobniej podczas najbliższych wakacji.

 • Jennifer Lopez i Marc Anthony pobiorą się po raz drugi!?

  Wszystko wskazuje na to, że Jennifer Lopez (47 l.) i Marc Anthony (48 l.) zdołali odbudować swoje uczucie. Plotkuje się nawet o ślubie!

 • Jennifer Lopez w ciąży?

  Jennifer Lopez (33 l.) znów nie schodzi z czołówek gazet. Wszystko zaczęło się 5 czerwca od ślubu z piosenkarzem Markiem Anthonym (34 l.). Niedługo później pojawiła się plotka o tym, jakoby J. Lo. była w błogosławionym stanie.

 • Jennifer Lopez - Choć płacze, to musi to przetrwać

  Jennifer Lopez (47) "Prawdziwa miłość". Czekała na sesję zdjęciową i zaczynała czuć się gorzej. Kumulowała w sobie zbyt wiele emocji. Nagle zaniosła się płaczem, powtarzając, że to koniec jej(...) ponownie trzy dni po tym, jak odwołała ślub z Benem Afflekiem. "Sprawił, że znów poczułam się kochana. A przede wszystkim potrafił mnie rozśmieszyć" - wspomina. W 2004 r. wzięli ślub, a po wielu próbach...

 • Londyńscy bukmacherzy przyjmują zakłady w stosunku 3 do 1, że małżeństwo Jennifer Lopez (33 l.) i Marka Anthony'ego (34 l.) przetrwa krócej niż rok. Latynoska gwiazda ma już za sobą dwa nieudane małżeństwa, z Ojanim Noą i Crisem Juddem. Z Anthonym, który sfinalizował rozwód z pierwszą żoną tydzień temu, wzięła ślub w sobotę, 5 czerwca.

 • Jennifer Lopez chce wyjść po raz czwarty za mąż!

  Jennifer Lopez (45 l.) nie wyklucza kolejnego ślubu. Piosenkarka ma za sobą trzy nieudane małżeństwa.

 • Jak podał w sobotę, 5 czerwca, amerykański tygodnik "US Weekly", Jennifer Lopez (33 l.) i piosenkarz Marc Anthony (34 l.) wzięli ślub. Nie potwierdzili tego jeszcze rzecznicy prasowi obojga zainteresowanych. Ceremonia odbyła się podobno w Los Angeles, na terenie posiadłości Jennifer.

 • Sofia Vergara: Ślub tuż-tuż!

  Sofia Vergara (43 l.) w niedzielę, 22 listopada, poślubi swojego ukochanego, Joe Mangianello (43 l.).

 • Problemy Jennifer Lopez

  Wanda Sykes ( "Gruby i chudszy 2: The Klumps" ), jedna z najsłynniejszych amerykańskich czarnoskórych aktorek komediowych, dołączyła do obsady filmu "Monster-in-Law", który przygotowuje studio New Line Cinema. Sykes spotka się na planie komedii z takimi gwiazdami, jak Jennifer Lopez ( "Pokojówka na Manhattanie" ) i Jane Fonda ( "Barbarella" ) .

Wideo na temat: jennifer lopez ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Plan B

  "Plan B" to komedia, która w zabawny i przewrotny sposób bierze pod lupę sprawy randkowania, miłości, małżeństwa i zakładania rodziny. A wszystko to w dość nietypowej kolejności... Po latach nieskutecznego umawiania się na randki Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na 'tego jedynego' trwa w jej przypadku zdecydowanie zbyt długo. Zdeterminowana, żeby w końcu zostać matką, bierze sprawy w swoje ręce, umawia się na wizytę u lekarza i postanawia zostać samotną matką. Tego samego...