• Informacje na temat:

  jennifer lopez stopy

Artykuły na temat: jennifer lopez stopy
 • Taneczne tęsknoty J. Lo.

  Sława wymaga wyrzeczeń - przekonała się o tym również 35-letnia Jennifer Lopez. Wokalistka i aktorka w niedawnym wywiadzie ujawniła, że bardzo brakuje jej możliwości wyjścia do klubów i tańców do bladego świtu. Ze względu na swoją popularność J. Lo. uważa, że nie może już być "szaloną dziewczyną".

 • MUZYKA.TV: Ruszyła internetowa telewizja!

  Z dumą chcielibyśmy zaprezentować użytkownikom INTERIA.PL najnowszy projekt naszego portalu, nazwany MUZYKA.TV. Są to cztery telewizyjne kanały muzyczne, w których możecie oglądać non stop, przez 24 godziny na dobę, najciekawsze wideoklipy! Na początek stworzyliśmy cztery stacje, podzielone według gatunków. Są to: POP.TV, DANCE.TV, HIP HOP.TV i ROCK.TV.

 • Złote Maliny: Nominacje

  Tradycyjnie na dzień przed ogłoszeniem oscarowych nominacji, w Los Angeles oznajmiane są nominacje do Złotych Malin, nagród za najgorsze osiągnięcia filmowe roku. Tym razem "faworytem" jest obraz "Kobieta-kot" , który otrzymał nominacje w aż siedmiu kategoriach. Podczas 25. edycji wyróżnień film może zdobyć wątpliwe laury między innymi w kategorii "Najgorszy film".

 • Nominacje do MTV Video Music Awards

  P.O.D., Eminem i Missy Elliott to zdecydowani faworyci tegorocznej edycji rozdania nagród MTV Video Music Awards. Wszyscy otrzymali w sumie po sześć nominacji i 19 sierpnia będą mogli prawdopodobnie cieszyć się z największej ilości otrzymanych stautetek. Ze swoich osiągnięć zadowoleni mogą być także członkowie Linkin Park, 'N Sync oraz Shakira i Ashanti. Ich szanse na zwycięstwo też są niemałe. Nominacje do MTV Video Music Awards ogłoszono w poniedziałek, 22 lipca.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się jubileuszowa, 75. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji najważniejsze nagrody światowego kina, jest musical "Chicago" Roba Marshalla . Film nominowany jest w aż trzynastu kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL

  79. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 25 na 26 lutego 2007 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!