• Informacje na temat:

  jennifer lopez wszystko

Artykuły na temat: jennifer lopez wszystko
 • Alex Rodriguez od miesięcy zdradza Jennifer Lopez?

  Kolega narzeczonego Jennifer Lopez (49 l.), Alexa Rodrigueza (43 l.), twierdzi, że jej ukochany jest nieuczciwy wobec niej.

 • Jennifer Lopez kolejną "rezydentką" w Las Vegas

  Amerykańska gwiazda popu jest na finiszu negocjacji z jednym z hoteli w Las Vegas. Ile zarobi J.Lo?

 • "Wspaniałe stulecie": Gwiazda serialu pozuje z Jennifer Lopez. Nowa przyjaźń?

  ...zajęciowych i kolejnych metamorfoz, wrzuca również prywatne posty. Niedawno aktorka dodała na zdjęcie z gwiazdą światowego formatu.  Uzerli pozuje na nim z Jennifer Lopez. Czy to kolejna gwiazdorska(...) razem prezentują.   Na tym samym koncercie bawiła się też Anna Lewandowska. Trenerka również pochwaliła się zdjęciami z Jennifer Lopez. Polka miała okazję spotkać piosenkarkę także poza areną...

 • 2014 rokiem pośladków? A jakżeby inaczej

  Rok 2013 nazwany był m.in. przez CNN oraz kilka innych opiniotwórczych portali za rok pupy i pośladków w muzyce. Patrząc na mijający 2014 rok, można odnieść wrażenie, że i w tym roku tylna część ciała miała się równie dobrze co w poprzednim, a może nawet lepiej.

 • Jennifer Lopez i Marc Anthony pobiorą się po raz drugi!?

  Wszystko wskazuje na to, że Jennifer Lopez (47 l.) i Marc Anthony (48 l.) zdołali odbudować swoje uczucie. Plotkuje się nawet o ślubie!

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • Jennifer Lopez ostro skrytykowana przez fanów!

  Jennifer Lopez (45 l.) podczas imprezy „Fashion Rocks 2014” wystąpiła w krótkiej sukience oraz wyginała się w seksownych pozach. Okazuje się, że niektórzy z jej fanów mają jej to za złe!

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Jennifer Lopez zmusza dzieci do diety wegańskiej!

  Jennifer Lopez (44 l.) postanowiła na jakiś czas zostać weganką. Zmianę sposobu żywienia wcieliła nie tylko w swoje życie, ale także swoich dzieci, 6-letnich bliźniaków!

 • Jennifer Lopez rozbiła kolano

  Latynoska gwiazda pop Jennifer Lopez doznała niegroźnej kontuzji.

Dyskusje na temat: jennifer lopez wszystko
 • Re: ​Czy to jej nowy ukochany?

  Bechkam Davida Beckham Jennifer Lopez Scarlet Johanson i ta co pisze ze jestesmy gwiazdami hollywodzkimi nie pieprzy uwazajcie z wszystko przed nami zaczeliscie z anmi wszystkimi w mediolanie(...)co ona pierpzy ta co pisze że to gwiazdy z Hollywod tak mowią o Nas wszystkich gowna smierdzace z Wszystko przed nami i Galerii sluchajcie to My jestesmy gwiazdami hollywodzkimi niewierzycie to