• Informacje na temat:

  jennifer love hewitt teledyski

Artykuły na temat: jennifer love hewitt teledyski
 • Postanowiłem odciąć pępowinę

  ...powagę, kiedy udziela się stu wywiadów dziennie. Czasem muszę się gryźć w język, bo aż mnie korci, żeby pożartować. Byłeś łączony z partnerkami z teledysków - Jennifer Love Hewitt, Christiną Aguilera...

 • "Nie można się jej oprzeć"

  Do sieci trafił teledysk Jennifer Love Hewitt do zapowiadającej nowy sezon serialu "The Client List" piosenki "I'm A Woman".

 • Anna Kournikova w teledysku Enrique Iglesiasa

  W teledysku do piosenki "Hero" Enrique Iglesiasa, u jego boku pojawiła się znana aktorka Jennifer Love Hewitt. Teraz okazuje się, iż latynoski gwiazdor zdecydował się kontynuować współpracę ze znanymi pięknościami. Do realizacji wideoklipu towarzyszącego utworowi "Escape" zaprosił Annę Kournikową, słynną tenisistkę.

 • Podstępny Enrique Iglesias

  27-letni Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop, otwarcie przyznał, że zapraszając do wzięcia udziału w swoich teledyskach znane piękności ze świata filmu i sportu, miał nadzieję poderwać którąś z nich. Jak na razie jednak ani Jennifer Love Hewitt, ani Anna Kournikova, nie uległy jego wdziękom, a za role w teledyskach Iglesiasa zainkasowały spore pieniądze.

 • "Tyłek mam ładniejszy niż twarz"

  , związku z aktorką Jennifer Love Hewitt, a także wyrazić swą opinię o Britney Spears, Christinie Aguilerze i Madonnie.

 • Demi Lovato znowu sama

  12-letnia różnica wieku okazała się za duża - właśnie zakończył się związek Demi Lovato i aktora Wilmera Valderramy.

 • Enrique Iglesias aktorem

  Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop, postanowił odwdzięczyć się Mickey'owi Rourke za to, że aktor wystąpił w teledysku do piosenki "Hero". Wokalista przyjął ostatnio propozycję zagrania epizodycznej roli w obrazie "Once Upon A Time In Mexico", kontynuacji kasowego przeboju "Desperado". W filmie w rolach głównych zagrają sławy Hollywood - Antonio Banderas, Johnny Depp i Mickey Rourke.

 • Wytwórnia skąpi Jacksonowi pieniędzy

  Wytwórnia Sony Music znacznie obcięła środki na kampanię promocyjną najnowszej płyty Michaela Jacksona, "Number Ones". Stało się tak wówczas, gdy wokalistę oskarżono o molestowanie seksualne 12-letniego chłopca. Z usług gwiazdora zrezygnował też brytyjski multimilioner Mohamed Al-Fayed, właściciel ekskluzywnego londyńskiego domu towarowego "Harrods".