• Informacje na temat:

  jennifer love hewitt the client list

Artykuły na temat: jennifer love hewitt the client list
 • Jennifer Love Hewitt ubezpieczy piersi na 5 mln dolarów!

  ...ostatnio ma sporo okazji do prezentowania swoich walorów. W serialu "The Client List", w którym gra, wciela się w postać żony porzuconej przez męża. Kobieta dla ratowania domowego budżetu klientom spa(...)Jennifer postanowiła chronić swój największy skarb, jakim są dla niej jej kształtne piersi. Nie zamierza oszczędzać i chce ubezpieczyć jej od razu na bardzo okrągłą sumkę. "Myślę, że muszę...

 • Ma obsesję na punkcie dzieci

  Niedawno samotna aktorka Jennifer Love Hewitt wyznała, że ma bzika na punkcie dzieci. "Bardzo chciałabym mieć dzieci. Mam obsesję na ich punkcie!" - oznajmiła 31-letnia gwiazda w wywiadzie dla portalu UsMagazine.com.

 • Zagraniczne hity na jesień 2013!

  ...spróbują znaleźć sposób na pranie pieniędzy z narkotykowego biznesu Walta.   "The Client List", PREMIERA 29.09 AXN, niedziela, godz.: 22.00 Zabawne perypetie porzuconej kobiety, która znajduje zaskakujące rozwiązanie swojej trudnej sytuacji materialnej. Piękna Riley Parks (Jennifer Love Hewitt) zostaje samotną matką po tym, jak jej mąż Kyle (Brian Hallisay) zostawia ją z koszmarnymi...

 • Kto zdobędzie Globa?!

  Dench - "Return To Cranford" Romola Garai - "Emma" Jennifer Love Hewitt - "The Client List" Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym: Idris Elba - "Luther" Ian McShane - "The Pillars(...)), Steve Carell (szósta nominacja z rzędu - jeden Złoty Glob na koncie). Nominowani są w tym roku także tacy aktorzy, jak: Thomas Jane, Judi Dench, Jennifer Love Hewitt, Al Pacino, Dennis Quaid, Julia...

 • Jennifer Love Hewitt prostytutką

  Amerykańska stacja Lifetime wie, jak zachęcić widzów do oglądania nowego serialu "The Client List". Nic tak nie przyciąga przez telewizory jak roznegliżowana gwiazda.

 • Love Hewitt tańczy na rurze

  Jennifer Love Hewitt, która od niedawna jest samotna, wyznała, że ma bzika na punkcie dzieci.

 • Jennifer Love Hewitt: Biust za 5 milionów

  Jennifer Love Hewitt zna swoją cenę. Aktorka twierdzi, że jej piersi są warte... 5 milionów dolarów.

 • Jennifer Love Hewitt: Najpierw ślub, potem dziecko

  Aktorka Jennifer Love Hewiit ujawniła, że poślubiła swego partnera Briana Hallisaya 5 dni przed narodzinami ich pierwszego dziecka.

 • "Nie można się jej oprzeć"

  Do sieci trafił teledysk Jennifer Love Hewitt do zapowiadającej nowy sezon serialu "The Client List" piosenki "I'm A Woman".

 • Złote Globy: Jaki serial faworytem?

  We wtorek, 14 grudnia, o 14:00 (czasu polskiego) Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło nominacje do Złotych Globów. Wśród seriali najwięcej - bo aż pięć - szans na statuetkę ma "Glee".

Wideo na temat: jennifer love hewitt the client list
 • Listy od nieznajomego

  "Drogi Boazie, nie pytaj, kim jestem ani skąd cię znam. Często o tobie myślę. Czuję się trochę zakłopotany, siedząc przy moim biurku i pisząc do ciebie ten list, ale nie mam odwagi na nic więcej". Tel Awiw, rok 1989. Student lingwistyki Boaz żyje w szczęśliwym związku ze swoją dziewczyną Noą. Jego spokój zakłócają jednak anonimowe listy miłosne od tajemniczego mężczyzny. Z ich powodu do Boaza powracają wspomnienia, które wcześniej próbował w sobie stłumić.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.