• Informacje na temat:

  jennifer love hewitt zaklinacz dusz

Artykuły na temat: jennifer love hewitt zaklinacz dusz
 • Zaklinacz dusz

  Posiadająca wrodzone zdolności parapsychiczne Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) stara się pomagać zagubionym duszom i osobom szukającym kontaktu ze...

 • Love Hewitt tańczy na rurze

  Jennifer Love Hewitt, która od niedawna jest samotna, wyznała, że ma bzika na punkcie dzieci.

 • Zaklinacz dusz

  Posiadająca wrodzone zdolności parapsychiczne Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) stara się pomagać zagubionym duszom i osobom szukającym kontaktu ze...

 • Bez włosów, ale z książką

  Co zainspirowało Jennifer Love Hewitt - od niedawna singielkę - to obcięcia swoich długich włosów? "Potrzebowałam poczuć się lżej. Właśnie skończyliśmy kręcić piątką serię serial u Zaklinacz dusz i poczułam się gotowa na zmianę" - tłumaczy aktorka.

 • Coś się ocierało...

  Zanim Jennifer Love Hewitt stanęła na planie „Zaklinacza dusz”, miała do magii stosunek ironiczny.

 • Była wielokrotnie zdradzana...

  Wygląda na to, że Jennifer Love Hewitt ma na swoim koncie wiele nieprzyjemnych doświadczeń w związkach z mężczyznami.

 • Aktorka w depresji

  Jennifer Love Hewitt wróciła już do pracy na planie serial u "Zaklinacz dusz", jednak osoby z jej otoczenia twierdzą, że aktorka nadal bardzo przeżywa rozstanie z narzeczonym Rossem McCallem, które nastąpiło podczas świąt Bożego Narodzenia.

 • Napisze miłosny poradnik

  Jennifer Love Hewitt wykorzysta swoje liczne doświadczenia miłosne do napisania książki pt. "The Day I Shot Cupid", w której znajdą się m.in. wskazówki dotyczące chodzenia na randki oraz rady na temat tego jak poradzić sobie po trudnym rozstaniu.

 • Ma obsesję na punkcie dzieci

  Niedawno samotna aktorka Jennifer Love Hewitt wyznała, że ma bzika na punkcie dzieci. "Bardzo chciałabym mieć dzieci. Mam obsesję na ich punkcie!" - oznajmiła 31-letnia gwiazda w wywiadzie dla portalu UsMagazine.com.

 • Który serial najlepszy?

  W czwartek, 12 listopada, zostały ogłoszone nominacje do prestiżowych amerykańskich nagród People's Choice. Najwięcej nominacji wśród seriali otrzymali "Chirurdzy".

Wideo na temat: jennifer love hewitt zaklinacz dusz
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • I Love You Phillip Morris

  Gwiazda najzabawniejszych hitów filmowych Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący", "Zakochany bez pamięci") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Sen Kasandry", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, ze wszystko w życiu jest możliwe. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak...

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

Dyskusje na temat: jennifer love hewitt zaklinacz dusz
 • Re: Jennifer Love Hewitt

  boa// jest to aktorka która możesz znać z takiego filmu " jak koszmar minionego lata" oraz z serialu "Zaklinacz dusz" ale i od czego masz google :)