• Informacje na temat:

  jennifer zagrała

Artykuły na temat: jennifer zagrała
 • Jennifer Lopez

  W wieku 17 lat zagrała w niskobudżetowym filmie " Moja mała dziewczynka". Później rozwijała głównie swoją karierę taneczną. Dopiero pierwszoplanowa rola w filmie " Selena"  w 1997 przyniosła jej nominację do Złotego Globu i sławę.  Od tamtej pory pojawia się najczęściej w komediach romantycznych (" Sposób na teściową", "Jak urodzić i nie zwariować" ) oraz dramatach,  zajmując się również...

 • Jennifer Aniston: Gwiazda "Przyjaciół" jakiej nie znamy

  Jennifer Aniston wiedziała, że "musi zrobić wszystko, co tylko może", żeby sprostać tytułowej roli w dramacie "Cake". "To było dla mnie niezwykłe przeżycie" - wspomina aktorka, znana dotąd głównie z ról komediowych.

 • "Uprowadzona": Jennifer Beals partnerką Clive'a Standena

  Jennifer Beals, czyli Bette Porter ze "Słowa na L", zagra główną rolę żeńską w serialowej wersji "Uprowadzonej".

 • Jennifer Lawrence zagra u Spielberga

  Jennifer Lawrence wystąpi w filmie "It's What I Do: A Photographer's Life of Love and War" w reżyserii Stevena Spielberga - poinformował magazyn "Variety".

 • Jennifer Lopez zaszalała z kreacją! Tren miał kilka metrów!

  Jennifer Lopez (49 l.) zrobiła prawdziwą furorę na premierze filmu „Second Act”.

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

 • Jennifer Lopez zagra policjantkę w nowym serialu

  Piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez zagra główną rolę w najnowszym serialu stacji NBC "Shades of Blue". Artystka wcieli się w policjantkę, która samotnie wychowuje dziecko.

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Właśc. Jennifer Anastassaki. Urodziła się w 1969 roku w rodzinie greckich emigrantów. Jej ojciec, John, był jedną z gwiazd tasiemcowego serial u "Dni...

 • Jennifer Aniston chce nominacji do Oscara

  Jennifer Aniston jest do tego stopnia zdesperowana, aby otrzymać nominację do Oscara, że rozważa sfinansowanie filmu, aby tylko dostać w nim główną rolę.

Zdjęcia na temat: jennifer zagrała
Wideo na temat: jennifer zagrała
 • "Limitless"

  Jennifer Carpenter, Mary Elizabeth Mastrantonio, Hill Harper. Dlaczego czekamy? Po pierwsze, według zapowiedzi twórców, od czas do czasu z wizytą będzie wpadać Bradley Cooper, czyli odtwórca głównej roli w oryginalnym filmie. Po drugie, główną rolę kobiecą w serii zagra Jennifer Carpenter ("Dexter"). I po trzecie, tematyka zawsze wydawała się świetnym materiałem na serial (bardziej niż na film

Dyskusje na temat: jennifer zagrała
 • Re: Jennifer Carpenter (Debra Morgan)

  W pierwszym i drugim sezonie Deb stała zawsze w cieniu Dexa. Każdy chwalił jego, a ona zawsze była ta druga. Postać bardzo "inna" i jedyna w swoim rodzaju. Dopiero w czwartym sezonie Deb strasznie mi się podobała. Aktorka genialnie zagrała tą postać. Według mnie, aktorka jest niedoceniona w tym serialu. Ja jestem jak najbardziej na tak!

 • Re:

  nic dziwnego że brat pitt ją zostawił dla angeliny jolie ,przynajmniej sobie pourzywał a teraz nikt jennfier nie chce,no i weż tu sobie babe po kimś jak tylko nogi rozkłada.podobno z angelina też juz ie jest bo zagrała z banderasem w jakimś obyczaju erotycznym,sceny były dość odważne,i ją bratt też zostawił,ale przynajmniej był między nogami jennifer i angeliny