• Informacje na temat:

  jenny frost

Artykuły na temat: jenny frost
 • Jenny Frost: Dzięki mnie Atomic Kitten odżyło

  Jenny Frost, brytyjska wokalistka pop, która dołączyła do grupy Atomic Kitten po tym, jak opuściła ją Kerry Katona, twierdzi, że to właśnie dzięki niej zespół stał się naprawdę popularny i sukces jest przede wszystkim jej zasługą.

 • Kociak mamą

  Główna wokalistka girlsbandu Atomic Kitten, Jenny Frost (29 l.), została matką.

 • Atomic Kitten: Dwie solowe płyty

  Jenny Frost i Liz McClarnon z grupy Atomic Kitten podpisały solowe kontrakty nagraniowe. Niedawno zespół ogłosił roczną przerwę w działalności, podczas której trzecia z wokalistek, Natasha Hamilton, zajmie się opieką nad swym synkiem, Joshem.

 • Ćwicz z Atomic Kitten

  Dość nietypową propozycję otrzymały członkinie brytyjskiej grupy Atomic Kitten. Za 1.5 miliona dolarów Jenny Frost i jej koleżanki zgodziły się nagrać płytę z remiksami swoich przebojów. Nie będą to jednak zwykłe remiksy, ale przygotowane tak, aby nadawały się do wykonywania przy nich ćwiczeń gimnastycznych.

 • Atomic Kitten: Nic nas nie powstrzyma

  Członkinie brytyjskiej grupy Atomic Kitten są bardzo podbudowane tym, że udało im się po raz kolejny zadebiutować na szczycie angielskiej listy przebojów z piosenką "Tide Is High". Wierzą, iż jest to początek ich triumfalnego marszu ku sławie. Jak same mówią, nic nie jest w stanie ich teraz powstrzymać.

 • Powrót Atomic Kitten

  Atomic Kitten, popularne żeńskie trio z Wielkiej Brytanii, znów będzie nagrywać. Dziewczynom nie udało się zrobić solowych karier i dlatego postanowiły podbić listy przebojów w wypróbowany sposób. Nowy singel Atomic Kitten usłyszymy w styczniu 2005 roku.

 • Atomic Kitten: Powrót?

  Rozwiązane w marcu 2004 roku dziewczęce trio Atomic Kitten ponownie nagrało pochodzący z pierwszej płyty utwór "Cradle". Piosenka ukaże się na singlu w poniedziałek, 14 lutego, a nowa wersja powstała na potrzeby akcji charytatywnej dla afrykańskich dzieci dotkniętych AIDS. Ponowne spotkanie wokalistek wzbudziło pogłoski o ewentualnej reaktywacji brytyjskiego zespołu.

 • Atomic Kitten zaśpiewają z Philem Collinsem

  W brytyjskiej prasie pojawia się coraz więcej informacji na temat koncertu, który odbędzie się w czerwcu w Pałacu Buckingham z okazji obchodów 50-lecia panowania królowej Elżbiety II. Wiadomo już m.in., że grupa Atomic Kitten zaśpiewa wspólnie z Philem Collinsem i Bryanem Adamsem.

 • Carmen Electra: Tyłeczek roku

  Carmen Electra, była gwiazdka serial u "Słoneczny patrol", zdobyła zaszczytny tytuł "Tyłeczka roku" w sondażu męskiego magazynu "FHM". O włos pokonała drugą w klasyfikacji Kylie Minogue.