• Informacje na temat:

  jenny mccarthy aktorka

Artykuły na temat: jenny mccarthy aktorka
 • "Tak, całowałam się z nieznajomym"

  Z kim wymieniała czułości w ubiegłym tygodniu w Las Vegas Jenny McCarthy - świeżo upieczona singielka po rozstaniu z gwiazdorem Jimem Carreyem ? Ona sama chciałaby to wiedzieć.

 • Ślub ze względu na podatki?

  Wygląda na to, że aktorka Jenny McCarthy zmieniła zdanie na temat małżeństwa. Pomimo że wcześniej zarzekała się, że nie stanie na ślubnym kobiercu ze swoim partnerem - Jimem Carreyem - teraz przyznała, że zaczyna brać to pod uwagę.

 • Jim Carrey rozstał się z dziewczyną

  Jim Carrey i Jenny McCarthy postanowili zakończyć swój 5-letni związek. "Jestem bardzo wdzięczna za te lata, które spędziłam razem z Jimem" - powiedziała 37-letnia McCarthy w oficjalnym oświadczeniu dla portalu UsMagazine.com. "Mam zamiar pozostać w życiu jego córki, a Jim na zawsze będzie w moim sercu" - dodała.

 • Tęskni za Jimem Carreyem

  Aktorka i scenarzystka Jenny McCarthy ma nadzieję, że jej były mąż Jim Carrey znowu nawiąże kontakt ze jej synem. 10-letni Evans bardzo rzadko widuje się z aktorem, którego traktuje jak własnego ojca.

 • Z kim całowała się w Las Vegas?

  Z kim wymieniała czułości w ubiegłym tygodniu w Las Vegas Jenny McCarthy - świeżo upieczona singielka po rozstaniu z gwiazdorem Jimem Carreyem? Ona sama chciałaby to wiedzieć.

 • Najseksowniejsze kobiety

  Czytelnicy amerykańskiego magazynu dla panów FHM umieścili Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" , "Wyspa" , "Dziewczyna w perłą" ) na pierwszym miejscu na liście 100. najbardziej seksownych kobiet na świecie. "Kobiecie zawsze przyjemnie jest usłyszeć, że jest sexy. Dziękuję czytelnikom FHM za ten komplement" - powiedziała 21-letnia aktorka,

 • "Wzgórze nadziei" nadzieją Brytyjczyków

  Filmy "Wzgórze nadziei" i "Władca Pierścieni: Powrót Króla" otrzymały najwięcej nominacji do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej - BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Obraz Brytyjczyka Anthony'ego Minghelli ma szansę na zwycięstwo w aż 13 kategoriach. Jedna nominacja mniej przypadła dziełu pochodzącego z Nowej Zelandii Petera Jacksona.

 • Gwiazdy lecą na ślub Toma Cruise'a

  Brooke Shields (41 l.,"Nasz włoski mąż") udowodniła, że zapomniała i wybaczyła Tomowi Cruise'owi (44 l., "Wojna światów" ) jego gorzkie słowa pod jej adresem. Shields spakowała się i poleciała do Włoch na ślub gwiazdora z Katie Holmes (27 l., "Batman-Poczatek" ), który odbędzie się w sobotę, 18 listopada.

 • Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence: Ciąg dalszy afery

  FBI wszczęło śledztwo dotyczące kradzieży nagich zdjęć wielu aktorek, modelek i celebrytek - w tym Jennifer Lawrence i Kate Upton.

 • Jennifer Lawrence: Nagie zdjęcia w internecie

  Rzeczniczka Jennifer Lawrence zamierza wystąpić na drogę sądową w sprawie ujawnionych w niedzielę na Twitterze nagich zdjęć gwiazdy "Igrzysk śmierci".