• Informacje na temat:

  jeremy davies

Artykuły na temat: jeremy davies
 • "Oszustwo" w znanym programie

  Znany prezenter programu "Top Gear" i publicysta motoryzacyjny Jeremy Clarkson podobno nie jest doskonały za kierownicą. Podczas kręcenia dynamicznych ujęć na potrzeby tego programu miejsce Clarksona w samochodzie zajmuje profesjonalny kierowca.

 • Charles Manson na ekranie

  Jeremy Davies ( "Million Dollar Hotel" , "Solaris" ) i Bruno Kirby ( "Kiedy Harry poznał Sally" , "Donnie Brasco") wystąpią w telewizyjnym filmie "Helter Skelter". Obraz opowie o słynnym zbrodniarzu Charlesie Mansonie, którego wyznawcy zamordowali w 1969 roku m.in. żonę i przyjaciół Romana Polańskiego . Podstawą scenariusza będzie książka Vincenta Bugliosi, sfilmowana wcześniej w 1976 roku.

 • "Skandal w angielskim stylu": Hugh Grant w nowym serialu

  Jeremy Thorpe (Hugh Grant) - lider Partii Liberalnej i najmłodszy od stu lat przywódca brytyjskiej partii politycznej - skrywa mroczną tajemnicę, którą za wszelką cenę stara się ukryć. Dopóki(...), Ben Whishaw, Alex Jennings, Monica Dolan. Autorem scenariusza jest Russell T Davies .

 • Kolejne nazwiska u von Triera

  Od pewnego czasu informujemy o pracach nad najnowszym projektem Larsa von Triera, filmem "Dogville". Ostatnio pojawiły się kolejne doniesienia dotyczące obsady obrazu. Do Nicole Kidman, Katrin Cartlidge i Stellana Skarsgarda dołączyła trójka aktorów.

 • Kto zgarnie Emmy?

  ...dramatycznym Bruce Dern - Big Love Beau Bridges - Bracia i siostry Michael J. Fox - Żona idealna Paul McCrane - Harry's Law Jeremy Davies - Justified Robert Morse - Mad Men Najlepszy...

 • Profesjonaliści zamiast prezenterów?

  Znany prezenter programu "Top Gear" i publicysta motoryzacyjny Jeremy Clarkson podobno sam ma problemy za kierownicą. Podczas kręcenia dynamicznych ujęć na potrzeby wspomnianego programu jego miejsce w samochodzie zajmuje profesjonalny kierowca.

 • Pięciu nowych bohaterów

  Co prawda pierwsze odcinki czwartej już serii popularnego serialu amerykańscy widzowie zobaczą dopiero za około pięć miesięcy, zdjęcia do pierwszego odcinka już ruszają a piątka nowych bohaterów jest oficjalnie zatwierdzona. Oprócz Fahey'a w serialu pojawią się: Jeremy Davies ("Szeregowiec Ryan"), Lance Reddick ("The Wire"), Ken Leung ("Rodzina Soprano") i brytyjska aktorka Rebecca Mader ("Diabeł...

 • Ekscentryczna Emma Thompson

  Emma Thompson i Michael Gambon wystąpią w ekranizacji romantycznej powieści Evelyn Waugh, "Znowu w Brideshead". W 1981 roku powstała już telewizyjna adaptacja tej powieści. Główną postać, Charlesa Rydera, zagrał przed laty Jeremy Irons ("Wehikuł czasu").

 • Bettany i Connelly w Brideshead

  Aktorskie małżeństwo Paul Bettany ( "Pan i władca: Na krańcu świata" ) i Jennifer Connelly ( "Piękny umysł" ) wystąpi w ekranizacji romantycznej powieści Evelyn Waugh, "Znowu w Brideshead". W 1981 roku powstała już telewizyjna adaptacja tej powieści. Główną postać, Charlesa Rydera, zagrał przed laty Jeremy Irons ( "Wehikuł czasu" ).

 • Pięciu nowych "Zagubionych"

  W kolejnym sezonie serial u "Zagubieni" pojawi się aż pięciu nowych bohaterów. Do obsady dołączył właśnie Jeff Fahey ("Grindhouse") - dowiedział się "Entertainment Weekly".

Zdjęcia na temat: jeremy davies
Wideo na temat: jeremy davies
 • Blue Ruin

  Dwight Evans (Macon Blair) mieszka na plaży w swoim starym samochodzie i jest samotnikiem z wyboru. Jego spokojne życie z dala od cywilizacji zostaje jednak brutalnie zakłócone. Pod wpływem szokującej informacji będzie musiał wrócić do domu swojego dzieciństwa, by chronić bliskich przed śmiertelnym zagrożeniem. Demony mrocznej przeszłości zmienią tego na co dzień delikatnego człowieka w mściciela, dokonującego aktu zemsty za zbrodnię, która rozbiła jego rodzinę...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Mali agenci 4D: Wyścig z czasem

  Marissa wcale nie jest zwykłą gospodynią domową. Może i jest żoną słynnego reportera, kochającą i cierpliwą matką, ale należałoby dodać do tego jeszcze kilka szczegółów... Matkowanie Rebece i Cecilowi, którzy wyraźnie sobie tego nie życzą, wystawia jej cierpliwość na ciężkie próby. Ponadto jej mąż Wilbur nie grzeszy bystrością - przez lata nie zorientował się, że jego żona jest agentką specjalną w stanie spoczynku. Świat Marissy zostaje wywrócony do góry nogami, gdy maniakalny Timekeeper...

Dyskusje na temat: jeremy davies