• Informacje na temat:

  jeremy davies zdjęcia

Artykuły na temat: jeremy davies zdjęcia
 • Pięciu nowych bohaterów

  Co prawda pierwsze odcinki czwartej już serii popularnego serialu amerykańscy widzowie zobaczą dopiero za około pięć miesięcy, zdjęcia do pierwszego odcinka już ruszają a piątka nowych bohaterów jest oficjalnie zatwierdzona. Oprócz Fahey'a w serialu pojawią się: Jeremy Davies ("Szeregowiec Ryan"), Lance Reddick ("The Wire"), Ken Leung ("Rodzina Soprano") i brytyjska aktorka Rebecca Mader ("Diabeł...

 • Ekscentryczna Emma Thompson

  Emma Thompson i Michael Gambon wystąpią w ekranizacji romantycznej powieści Evelyn Waugh, "Znowu w Brideshead". W 1981 roku powstała już telewizyjna adaptacja tej powieści. Główną postać, Charlesa Rydera, zagrał przed laty Jeremy Irons ("Wehikuł czasu").

 • Bettany i Connelly w Brideshead

  Aktorskie małżeństwo Paul Bettany ( "Pan i władca: Na krańcu świata" ) i Jennifer Connelly ( "Piękny umysł" ) wystąpi w ekranizacji romantycznej powieści Evelyn Waugh, "Znowu w Brideshead". W 1981 roku powstała już telewizyjna adaptacja tej powieści. Główną postać, Charlesa Rydera, zagrał przed laty Jeremy Irons ( "Wehikuł czasu" ).

 • Kolejne nazwiska u von Triera

  Od pewnego czasu informujemy o pracach nad najnowszym projektem Larsa von Triera, filmem "Dogville". Ostatnio pojawiły się kolejne doniesienia dotyczące obsady obrazu. Do Nicole Kidman, Katrin Cartlidge i Stellana Skarsgarda dołączyła trójka aktorów.

 • Lata dwudzieste, lata trzydzieste

  Na początku czerwca w Yorkshire rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Znowu w Brideshead" (jedna z największych produkcji europejskich tego roku), adaptacja popularnej, uważanej dziś za klasykę, powieści Evelyn Waugh o tym samym tytule.

 • Pięciu nowych "Zagubionych"

  W kolejnym sezonie serial u "Zagubieni" pojawi się aż pięciu nowych bohaterów. Do obsady dołączył właśnie Jeff Fahey ("Grindhouse") - dowiedział się "Entertainment Weekly".

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.