• Informacje na temat:

  jeremy davis

Artykuły na temat: jeremy davis
 • "Skandal w angielskim stylu": Człowiek, który wymyślił się na nowo

  W wyprodukowanym przez Sony Pictures Television i BBC serialu "Skandal w angielskim stylu" Ben Wishaw gra Normana Scotta - kochanka lidera partii Liberalnej, Jeremy’ego Thorpe’a.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #60

  ..., Jeremy Pope, Samara Weaving, Laura Harrier, Jim Parsons, Dylan McDermott, Holland Taylor, Patti LuPone, Jake Picking, Joe Mantello zagrają główne role w  "Hollywood" , nowym serialu Ryana Murphy’ego(...) Schwartz, Diana Silvers, Tawny Newsome, Jimmy O. Yang, Alex Sparrow dołączyli do obsady serialu "Space Force". Z kolei Jeremy Pope, Darren Criss i David Corenswet zagrają główne role w produkcji...

 • Jeremy Irons "piękną istotą"?

  Negocjacje Jeremy'ego Ironsa w sprawie roli w filmie "Piękne istoty" dobiegają końca. Kogo zagra w adaptacji powieści Kamii Garcii i Margaret Stohl?

 • Serialowy przewodnik

  ..."  odc.6 Lydia Davis leży w śpiączce po wypadnięciu z balkonu. Nolan wysyła Conradowi materiał prezentujący wypadek i wskazujący jako sprawcę Franka. Victoria przygotowuje przyjęcie z okazji Święta(...), kasa i kłopoty" odc.13 Jeremy próbuje powstrzymać Nolę przed wyjazdem i prosi ją o rękę. Kobieta odrzuca jego oświadczyny. Zdruzgotany mężczyzna postanawia poprawić sobie nastrój w Las Vegas. Tam...

 • Kolejne nazwiska u von Triera

  Od pewnego czasu informujemy o pracach nad najnowszym projektem Larsa von Triera, filmem "Dogville". Ostatnio pojawiły się kolejne doniesienia dotyczące obsady obrazu. Do Nicole Kidman, Katrin Cartlidge i Stellana Skarsgarda dołączyła trójka aktorów.

 • Serialowy przewodnik

  ...osobach, które zniszczyły jej życie. Emily wykorzystuje tę okazję, aby zrzucić na nią winę za skandal na spotkaniu dobroczynnym. Davis spotyka się z mężem Victorii, Conradem. Grozi mu. "Republika(...). Wkrótce Jarrah musi pomóc bratu w ucieczce. Mężczyzna jest bowiem prześladowany przez lichwiarzy. "Seks, kasa i kłopoty" odc.9, 10 Chase grozi, że ujawni, iż Patrick zamordował jego siostrę. Jeremy...

 • Impact Festival: Paramore powraca do Polski

  - Na pewno wrócimy - obiecywał w rozmowie z INTERIA.PL Jeremy Davis, basista Paramore. Amerykańska grupa będzie jedną z gwiazd tegorocznej edycji Impact Festival w Warszawie.

 • W wydaniu Lacroix

  ...), Charlotte (Kristin Davis) i Miranda (Cynthia Nixon) spotykają się na weselu swoich znajomych - pary sympatycznych gejów: Stanforda Blatcha (Willie Garson) i Anthony'ego Marentino (Mario Cantone(...) (z serią "Seks w wielkim mieście" związany praktycznie od samego początku), a w rolach głównych wystąpiły oczywiście: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis i Cynthia Nixon. Ponadto za...

 • Molestował 16-latkę?

  Jeremy Geffen, menedżer grupy D12, której gwiazdą jest Eminem, został aresztowany pod zarzutem molestowania seksualnego dwóch nastolatek.