• Informacje na temat:

  jeremy renner aktor

Artykuły na temat: jeremy renner aktor
 • "Knightfall"": Nowy serial History

  ..."Knightfall", która według słów twórców ma być intrygującą historią o templariuszach. Realizacją serii (dziesięć odcinków) zajmą się studio A&E, The Combine oraz Midnight Radio. Producentem będzie również Jeremy Renner, czyli Hawkeye z "Avengers". Oprócz tego aktor wystąpi gościnnie w kilku odcinkach serialu. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany...

 • Robert Downey Jr. ("Sherlock Holmes", "Avengers", "Iron Man") jest tegorocznym laureatem nagrody MTV Generation. Hollywoodzki gwiazdor odbierze wyróżnienie 12 kwietnia.

 • History zamawia dwa nowe seriale!

  Pierwszą z nich jest "Knightfall", która według słów twórców ma być intrygującą historią o templariuszach. Produkcją całej serii (10. odcinków) zajmą się studio A&E, The Combine oraz Midnight Radio. Producentem będzie również Jeremy Renner, czyli Hawkeye z "Avengers". Oprócz tego aktor wystąpi gościnnie w kilku odcinkach serialu. Premiera "Knightfall" zapowiedziana jest na koniec 2016 roku...

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • Jeremy Renner zastąpi Matta Damona

  Jeremy Renner ("The Hurt Locker") zastąpi Matta Damona w ostatnim filmie o agencie Jasonie Bournie. Co ciekawe, zagra zupełnie nową postać.

 • Renner zagra gwiazdę "Bullita"

  Gwiazdor nagrodzonego sześcioma Oscarami filmu "Hurt Locker. W pułapce wojny", Jeremy Renner, zamierza przenieść na ekran biografię legendarnego aktora Stevea McQueena. Aktor wcieli się też w główną rolę w tej produkcji.

 • Jeremy Renner w celi śmierci

  Jeremy Renner ("Dahmer", "S.W.A.T. Jednostka specjalna" ) zagra skazańca w niezależnym filmie "Love Comes to the Executioner". Obraz będzie opowieścią o dwóch braciach: więziennym kacie i przestępcy, którego czeka egzekucja. Scenarzystą i reżyserem projektu jest Kyle Bergersen ("The Stigmata"). Zdjęcia ruszają pod koniec października.

 • Jeremy Renner dołączył do "S.W.A.T."

  Aktor Jeremy Renner ("Monkey Love", "Dahmer") w obrazie "S.W.A.T.", produkowanym przez studio Columbia Pictures, zagra oficera policji Pokera, bliskiego przyjaciela Jima Streeta, w którego postać wcieli się Colin Farrell ( "Wojna Harta" , "Raport mniejszości" ). Scenariusz projektu, luźno oparty na serial u telewizyjnym z lat 70., koncentruje się na specjalnym wydziale policji w Los Angeles

 • Jennifer Lopez tygrysicą

  Jennifer Lopez i Jeremy Renner dołączą do grupy aktorów, których głosy będzie można usłyszeć w czwartym filmie z serii "Epoka Lodowcowa". Tytuł kolejnej kreskówki to "Epoka Lodowcowa: Wędrówka kontynentów".

 • Jeremy Renner u boku Toma Cruise'a

  Gwiazda oscarowego filmu "The Hurt Locker" - Jeremy Renner - wystąpi u boku Toma Cruise'a w czwartej części "Mission: Imposible" - poinformował serwis Deadline.

Wideo na temat: jeremy renner aktor
 • Imigrantka

  Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i...

 • Dziedzictwo Bourne'a

  Twórca filmów o przygodach Jasona Bourne'a, TONY GILROY, zasiadł za sterem nowego rozdziału popularnej serii szpiegowskiej, która zarobiła na świecie prawie miliard dolarów. Dziedzictwa Bourne'a jest kolejnym filmem skonstruowanym na bazie powieści ROBERTA LUDLUMA. Dwanaście lat temu, poznaliśmy Bourne'a, kiedy znaleziono go nieprzytomnego nad Morzem Śródziemnym. W trakcie kolejnych trzech filmów, widzowie śledzili jego walkę o przetrwanie i próby poznania własnej tożsamości. Poznali...

 • American Hustle

  Oszust finansowy wraz ze swoją partnerką współpracuje z agentem federalnym. Zostaje zmuszony do działania na niekorzyść niektórych polityków i gangsterów.