• Informacje na temat:

  jeremy sumpter

Artykuły na temat: jeremy sumpter
 • Piotruś Pan odnaleziony!

  Trzy miesięce producenci "Piotrusia Pana", kolejnej filmowej wersji słynnej baśniowej opowieści Jamesa Matthew Barriego, szukali odtwórcy tytułowej roli. We wtorek, 16 lipca, branżowy magazyn The Hollywood Reporter podał, że po wielu castingach ostatecznie zdecydowano, że Piotrusia zagra 13-letni Amerykanin Jeremy Sumpter.

 • Piotruś Pan: Znaleziono Dzwoneczek

  Nareszcie zakończyło się kompletowanie obsady głównych ról do filmu "Piotruś Pan". Najdłużej trwały poszukiwania aktorki, ktora wcieliłaby się w rolę Dzoneczeka, wróżki i przyjaciółki tytułowego bohatera. W czwartek, 15 sierpnia, magazyn The Hollywood Reporter podał, że rolę tę zagra 23-letnia francuska aktorka Ludivine Sagnier, jedna z bohaterek filmu Francoisa Ozona "8 kobiet" .

 • Nominacje do nagród Saturn

  Obrazy "Raport mniejszości" Stevena Spielberga i "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" Petera Jacksona zdominowały listę tegorocznych nominacji do nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films). Oba filmy otrzymały po dziesięć nominacji. Wyróżnienia zostaną wręczone po raz 29.

Wideo na temat: jeremy sumpter
 • Blue Ruin

  Dwight Evans (Macon Blair) mieszka na plaży w swoim starym samochodzie i jest samotnikiem z wyboru. Jego spokojne życie z dala od cywilizacji zostaje jednak brutalnie zakłócone. Pod wpływem szokującej informacji będzie musiał wrócić do domu swojego dzieciństwa, by chronić bliskich przed śmiertelnym zagrożeniem. Demony mrocznej przeszłości zmienią tego na co dzień delikatnego człowieka w mściciela, dokonującego aktu zemsty za zbrodnię, która rozbiła jego rodzinę...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Mali agenci 4D: Wyścig z czasem

  Marissa wcale nie jest zwykłą gospodynią domową. Może i jest żoną słynnego reportera, kochającą i cierpliwą matką, ale należałoby dodać do tego jeszcze kilka szczegółów... Matkowanie Rebece i Cecilowi, którzy wyraźnie sobie tego nie życzą, wystawia jej cierpliwość na ciężkie próby. Ponadto jej mąż Wilbur nie grzeszy bystrością - przez lata nie zorientował się, że jego żona jest agentką specjalną w stanie spoczynku. Świat Marissy zostaje wywrócony do góry nogami, gdy maniakalny Timekeeper...