• Informacje na temat:

  jeri ryan aktorka

Artykuły na temat: jeri ryan aktorka
 • Serialowa wiosna, zakwitną nowe odcinki

  ...współpracującego z nią detektywa Buda Morrisa (John Carroll Lynch). Trudny charakter Megan sprawia, że nie przepada za nią także jej szefowa Kate Murphey (Jeri Ryan). Ale każda sekcja daje Megan tyle(...), płonącymi gromnicami, modlitwami i pieśniami żałobnymi. Wiedziałem, że w trumnie leży aktorka, ale energia tej sceny była porażająca. Siłą "Instynktu" jest też znakomita obsada, z gwiazdami nawet...

 • "X-MEN" zwycięzcą Saturnów

  W środę, 12 czerwca, w Park Hyatt Hotel w Century City, odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród przyznawanych przez Akademię Filmów Science Fiction, Fantasy i Horrorów (Academy Of Science Fiction, Fantasy And Horror Films). Zwycięzcą 27. edycji Saturn Awards został film Briana Singera "X-Men" , który zdobył aż sześć wyróżnień.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Nominacje do nagród Saturn

  Ubiegłoroczny przebój "X-Men" w reżyserii Bryana Singera zdobył aż dziesięć nominacji do dorocznych nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Filmów Science Fiction, Fantasy i Horrorów (Academy of Science Fiction, Fantasy And Horror Films). Po osiem nominacji uzyskały obrazy: "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Grinch - świąt nie będzie" .