• Informacje na temat:

  jerry bruckheimer zdjęcia

Artykuły na temat: jerry bruckheimer zdjęcia
 • Nowe seriale na które czekamy

  ..., przed którymi chcemy przestrzegać widzów - stwierdził Jerry Bruckheimer pomysłodawca serii "CSI". Również na zmówienie stacji CBS powstaje inny spin-off, tym razem równie popularnych co "CSI(...) Zawada z "Na krawędzi", Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia" i Stefan Pawłowski, znany dotąd z epizodycznych występów w serialach "Hotel 52" czy "Ojciec Mateusz". Zdjęcia...

 • "Piraci z Karaibów 5": Jest pierwsze zdjęcie Johnny'ego Deppa

  Producent Jerry Bruckheimer zaprezentował na Twitterze premierowe zdjęcie Johnny'ego Deppa z planu piątej części "Piratów z Karaibów".

 • Po kilku tygodniach przerwy Johnny Depp wrócił do Australii, gdzie trwają prace nad filmem "Piraci z Karaibów 5". Na początku marca aktor uległ wypadkowi na planie tej produkcji.

 • Jerry Bruckheimer: Perska gra

  Słynny producent Jerry Bruckheimer ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) prowadzi negocjacje w sprawie nabycia praw do filmowej adaptacji popularnej gry video, "Prince of Persia: The Sands of Time". Film powstać ma dla studia Disney'a. Nad scenariuszem opowieści będzie pracować Jordan Mechner, twórca bestsellerowej gry.

 • Ruszyły zdjęcia do "Piratów..."!

  Producent Jerry Bruckheimer poinformował na swoim koncie w serwisie Twitter, że na Hawajach ruszyły zdjęcia do czwartej części "Piratów z Karaibów" - "On Stranger Tides".

 • Kogo zagra Penelope Cruz?

  Producent Jerry Bruckheimer zdradził, że w czwartej części "Piratów z Karaibów" Penelope Cruz wcieli się w postać córki przeciwnika Jacka Sparrowa - Czarnobrodego (Ian McShane).

 • Powrót Króla Artura

  Znane są już niektóre szczegóły wielkiego widowiska "King Arthur", które wyprodukuje Jerry Bruckheimer. Obsadzono już większość ról pierwszo - i drugoplanowych, z wyjątkiem postaci Lancelota i Ginewry. Reżyser Antoine Fuqua ( "Dzień próby" , "Tears of the Sun" ) rozpocznie niedługo zdjęcia w Irlandii.

 • "Piraci z Karaibów 2": Prace rozpoczęte!

  Producent Jerry Bruckheimer ( "Armageddon" , "Helikopter w ogniu" ) ujawnił, że rozpoczęły się już wstępne prace nad kontynuacją filmu "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" . To przygodowe widowisko jest w chwili obecnej drugim najbardziej dochodowym filmem roku w Stanach Zjednoczonych.

 • Shepard u Scotta

  Sam Shepard ("Homo Faber", "Cedry pod śniegiem", "All The Pretty Horses") dołączył do obsady nowego filmu Ridley'a Scotta "Black Hank Down", który wyprodukuje Jerry Bruckheimer. Aktor ma zagrać weterana wojny w Wietnamie, który zostaje zaangażowany do wykonania tajnej operacji militarnej. Film będzie adaptacją opartej na faktach książki Marka Bowdena, opowiadającej o jednostce amerykańskich

 • "Piraci z Karaibów": Katastrofy na planie

  Ekipa sequela kinowego hitu "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" podczas pobytu na wyspach Bahama, gdzie kręcono zdjęcia nieustannie gnębiona była przez katastrofy. Produkcja obrazu okazała się ciężkim wyzwaniem, zwłaszcza że kolejne nieszczęścia powodowały wzrost i tak już ogromnych kosztów powstania filmu.

Wideo na temat: jerry bruckheimer zdjęcia
 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • Uczeń czarnoksiężnika

  Epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave'a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim...