• Informacje na temat:

  jerry hall aktorka

Artykuły na temat: jerry hall aktorka
 • Jerry Hall dziewczyną Austina Powersa

  Magazyn Sky News poinformował w poniedziałek, 23 września, że w czwartej części przygód Austina Powersa być może wystąpi Jerry Hall - modelka i aktorka, była żona Mike'a Jaggera. Gwiazda miałaby zagrać nową dziewczyną agenta specjalnej troski.

 • Jerry Hall, była żona Micka Jaggera - wokalisty The Rolling Stones - często gości ostatnio na łamach prasy, głównie ze względu na rolę w scenicznej wersji "Absolwenta". Kreująca postać pani Robinson teksańska aktorka i modelka, prezentuje się na deskach teatru w stroju Ewy. Wkrótce znów jednak pojawi się bez ubrania, tym razem w reklamie telewizyjnej.

 • Scully na scenie West Endu

  Gillian Anderson, gwiazda serial u "Z Archiwum X", słynna agentka Dana Scully, podąża krok za krokiem za hollywoodzkimi gwiazdami. Po Nicole Kidman, Jerry Hall, Kathleen Turner i Daryl Hannah, teraz ona wystąpi na deskach londyńskiego teatru na West Endzie.

 • Oscary dla czarnoskórych aktorów?

  Sześćdziesiąt lat po historycznym uhonorowaniu Oscarem dla najlepszej aktorki w roli drugoplanowej czarnoskórej Hattie McDaniel i długim okresie niedoceniania Afro-Amerykańskich twórców w oscarowym wyścigu, szanse na nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej ma w tym roku aż trzech czarnoskórych aktorów.

 • Miał romans z Angeliną Jolie?

  Mick Jagger z zespołu The Rolling Stones romansował z aktorką Angeliną Jolie - ujawnia brytyjski tabloid "The Sun".

 • Córka Jaggera debiutuje w filmie

  Elizabeth Jagger, córka lidera grupy The Rolling Stones, Micka Jaggera oraz byłej modelki i aktorki, Jerry Hall, zadebiutowała na dużym ekranie. W filmie, zatytułowanym "Igby Goes Down", Liz wystąpiła obok takich gwiazd jak Susan Sarandon ("Przed egzekucją", "Wszędzie, byle nie tu" "Thelma & Louise") oraz Jeff Goldblum ("Park Jurajski", "Mucha", "Dzień Niepodległości").

 • Oscarowe ciekawostki

  Ceremonia wręczenia Oscarów już w niedzielę, 25 lutego. Przed tegorocznymi nagrodami warto przypomnieć sobie kilka ciekawostek z "oscarowej" historii.

 • Nominacje do nagród Saturn

  Ubiegłoroczny przebój "X-Men" w reżyserii Bryana Singera zdobył aż dziesięć nominacji do dorocznych nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Filmów Science Fiction, Fantasy i Horrorów (Academy of Science Fiction, Fantasy And Horror Films). Po osiem nominacji uzyskały obrazy: "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Grinch - świąt nie będzie" .

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL

  79. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 25 na 26 lutego 2007 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • W środę, 11 października, w Graumans Egyptian Theatre w Hollywood, odbyła się światowa premiera thrillera "Lost Souls", debiutu reżyserskiego Janusza Kamińskiego, cenionego polskiego operatora, zdobywcy dwóch Oscarów za zdjęcia do obrazów Stevena Spielberga "Lista Schindlera" i "Szeregowiec Ryan". Główną rolę w filmie gra Winona Ryder.

Wideo na temat: jerry hall aktorka
 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Gunnar szuka Boga

  Gunnar to przykładny ojciec średniozamożnej skandynawskiej rodziny. Na pierwszy rzut oka ma wszystko, czego zazwyczaj potrzeba do szczęścia. Wygodny dom z dużym ogródkiem, samochód i dobrej klasy sprzęt to stałe atrybuty jego konsumpcyjnego życia. I choć wydaje się, że Gunnar nie ma powodów do zmartwień, to jednak daleko mu do pełni samozadowolenia. W tym wygodnym i poukładanym świecie za pieniądze można kupić wszystko, ale wszechobecny brak duchowości na dłuższą metę staje się nie do...

 • Samoloty 3D

  Po ogromnym sukcesie "Aut" i "Aut 2" Wytwórnia Disney/Pixar zaprasza w podniebną podróż w filmie "Samoloty", który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne. Dusty samolot rolniczym, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk...