• Informacje na temat:

  jerry only

Artykuły na temat: jerry only
 • Koniec the Misfits?

  Sławne potwory z the Misfits dostały zadyszki. Muzycy zdecydowali się przerwać trasę koncertową promującą ich najnowszy album "Famous Monsters", tłumacząc swoją decyzję "nadmiernym obciążeniem pracą". Prasa rozpowszechnia natomiast pogłoski o rozpadzie zespołu.

 • Osaka Popstar: Punkowa supergrupa

  Pod nazwą Osaka Popstar nie kryje się jakiś boysband czy dziewczęca grupa z Japonii, a zespół złożony z weteranów amerykańskiego punk rocka. Ich debiutancki album zatytułowany "Osaka Popstar And The American Legends Of Punk" ukaże się pod koniec maja.

 • Pojawiające się ostatnio pogłoski o reaktywacji w oryginalnym składzie amerykańskiej grupy Misfits, doczekały się bardzo szybkiego dementi. Padło ono z ust twórcy tej legendarnej kalifornijskiej formacji - Glenna Danziga. Potężnie zbudowany, charyzmatyczny wokalista zapewnił, że nie ma mowy o takim przedsięwzięciu.

 • Amerykańska legenda horror-punka, grupa Misfits, ma poważne kłopoty personalne. Po koncercie w Orlando na Florydzie, 25 października, zespół opuścili wokalista Michael Graves i perkusista Dr. Chud. Ich następcy na razie nie są znani. Do zajścia doszło na trasie z okazji 25. rocznicy powstania grupy.

 • Misfits w Jarocinie

  Znamy pierwszych wykonawców jacy wystąpią podczas tegorocznego Festiwalu w Jarocinie (19-21 lipca).

 • Była Miss Świata w obiektywie Bryana Adamsa

  Indyjska piękność Priyanka Chopra dołączyła do grona gwiazd, które użyczyły swej twarzy (i figury) marce odzieżowej Guess. Byłą Miss Świata w strojach z najnowszej kolekcji sfotografował na rzecz kampanii promocyjnej... piosenkarz Bryan Adams.

 • Najsłynniejsze cytaty filmowe

  Londyński uniwersytet - wraz z agencją prasową World Entertainment News Network - zorganizował wśród Brytyjczyków głosowanie na ulubiony cytat filmowy. Niespodzianek nie było - zgodnie z oczekiwaniami zwyciężyło hasło: My name's Bond, James Bond (Nazywam się Bond, James Bond). Większość z ponad 2 tysięcy osób, biorących udział w plebiscycie, oddało swój głos na cytat, który po raz pierwszy pojawił się w filmie "Doktor No" z 1962 roku, zapoczątkowując cykl produkcji o przygodach agenta 007.

 • Przewodnik rockowy: Art Garfunkel w cieniu

  5 listopada 71 lat skończył Art Garfunkel, połowa legendarnego duetu Simon & Garfunkel.

Wideo na temat: jerry only
 • Tylko Bóg wybacza

  "Tylko Bóg wybacza" nowy film Nicolasa Windinga Refna, twórcy kultowego "Drive". Hipnotyczna opowieść o więzach krwi i zemście z Ryanem Goslingiem i Kristin Scott Thomas w rolach głównych. Autorem ścieżki dźwiękowej - podobnie jak w przypadku "Drive" - jest Cliff Martinez, a za oszałamiającą stronę wizualną filmu odpowiada Larry Smith, autor zdjęć do m.in. "Oczu szeroko zamkniętych" Stanley'a Kubricka. Julian (Ryan Gosling) jest właścicielem klubu w Bankoku, w którym prowadzi nie do końca...

 • Tylko kochankowie przeżyją

  Co może być piękniejszego, niż wieczni kochankowie, wieczna księżycowa noc, "Funnel of Love" Wandy Jackson, winylowe płyty, kolekcja rzadkich elektrycznych gitar, zaułki i bary Tangieru, nocne jazdy samochodem po Detroit i lody ze świeżej krwi... "Tylko kochankowie przeżyją" ma to wszystko. Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w klimatycznej love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy "Broken Flowers", "Truposza" i "Ghost Doga", który tym razem zdaje się mówić, że...

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.