• Informacje na temat:

  jerry seinfeld producent

Artykuły na temat: jerry seinfeld producent
 • "Gliniarz i prokurator": Kłopotliwy duet

  Zobaczyłem Williama Conrada w roli starzejącego się prokuratora w "Matlocku" i pomyślałem: "To jest to!". Tak narodził się w pomysł na serial "Gliniarz i prokurator" - wspominał jego producent Fred Silverman.

 • "Dolina Krzemowa": Wywiad z Mikem Judgem i Alekiem Bergiem - twórcami serialu

  ...nieciekawie. AB : Rozmawialiśmy o tym, kiedy w zeszłym roku wybieraliśmy się na ceremonię rozdania nagród Emmy. Jako osobowość telewizyjna, Seinfeld jest wart cztery lub pięć miliardy dolarów. Ale żeby dorównać fortuną Markowi Zuckerbergowi, Jerry Seinfeld musiałby stworzyć 77 serialowych Seinfeldów. A przecież to jeden z najpopularniejszych seriali! Podczas gali siedzieliśmy w otoczeniu największych...

 • Jerry Seinfeld wraca do telewizji?

  Jerry Seinfeld, twórca i gwiazdor legendarnego serial u komediowego "Seinfeld", przekonał się do ponownego występu na małym ekranie. Nowojorski aktor, producent i scenarzysta pojawił się na razie w małym epizodzie jednego z nowych odcinków przebojowej serii "Curb Your Enthusiasm". Autorem tego cyklu jest Larry David, wieloletni współpracownik gwiazdora, grający w serialu... samego siebie.

 • Lucas i Spielberg najbogatsi

  Legendarni reżyserzy George Lucas i Steven Spielberg są według magazynu "Forbes" najbogatszymi mężczyznami Hollywood.

 • Barry Levinson szuka rabina

  Barry Levinson ( "Rain Man" , "Fakty i akty" , "Włamanie na śniadanie" ) zamierza zrealizować oparty na autentycznych wydarzeniach film "My Italian Story". Będzie to osadzona w czasach II wojny światowej opowieść o żydowskim chłopcu, który usiłuje znaleźć rabina do przeprowadzenia religijnej ceremonii. Reżyser liczy na to, że zdjęcia będą mogły rozpocząć się już wiosną 2004 roku.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL

  79. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 25 na 26 lutego 2007 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • Wiosenne nowości i powroty

  W telewizji TVN7, na wiosnę będzie rozrywkowo, groźnie, śmiesznie, poważnie i to przez siedem dni w tygodniu. Siódemka znana z bogatej serialowej i filmowej oferty - i tym razem nie zawiedzie oczekiwań widzów.