• Informacje na temat:

  jerry stiller komik

Artykuły na temat: jerry stiller komik
 • Sitcom wszech czasów

  ...programów telewizyjnych wszech czasów. Fabuła skupia się wokół głównej postaci, którą jest Jerry (Jerry Seinfeld), komik estradowy. Poprowadzi swój autorski program w telewizji. Popularność Jerry'ego(...) urozmaica pojawienie się byłej dziewczyny George'a, pechowej Susan, albo jego markotnych rodziców - Franka (Jerry Stiller) i Estelle (Estelle Harris). Gdy oni znikają, to na scenę wkracza Dolores...

 • Ben Stiller: Więcej niż komik

  Komedie z jego udziałem zarabiają miliony, widzowie go uwielbiają za humor. A on robi niespodziankę i kręci... nieśmieszny film!

 • Barry Levinson szuka rabina

  Barry Levinson ( "Rain Man" , "Fakty i akty" , "Włamanie na śniadanie" ) zamierza zrealizować oparty na autentycznych wydarzeniach film "My Italian Story". Będzie to osadzona w czasach II wojny światowej opowieść o żydowskim chłopcu, który usiłuje znaleźć rabina do przeprowadzenia religijnej ceremonii. Reżyser liczy na to, że zdjęcia będą mogły rozpocząć się już wiosną 2004 roku.

 • Sitcom wszech czasów

  Już od 22 grudnia na antenie TVN 7 będzie można śledzić losy niepozornych bohaterów w serial u "Seinfeld". Niezbitym dowodem na maestrię serialu jest fakt, że w plebiscycie z okazji 50-lecia amerykańskiego magazynu telewizyjnego - TV Guide - "Seinfeld" został okrzyknięty najlepszym programem. Zwyciężył m.in. z "Rodziną Soprano" (5. miejsce) i "Przyjaciółmi" (21. pozycja).