• Informacje na temat:

  jerzy bończak z żoną

Artykuły na temat: jerzy bończak z żoną
 • Jerzy Bończak zdobył się na kontrowersyjne wyznanie! Chodzi o dzieci!

  Jerzy Bończak (68 l.) - wzięty aktor, szczęśliwy mąż. Jest także dziadkiem czworga wnucząt, więc jego wyznanie o dzieciach w wywiadzie dla „Na żywo” może mocno zaskakiwać!

 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  Mieszkam w starym domu z cegły, który stoi nad jeziorem, przyjaźnię się z sąsiadami a w sadzie mam jabłonie Cesarz Wilhelm - mówi Jerzy Bończak, który od ponad 20 lat spędza wolny czas na Warmii.

 • Żona Karola Strasburgera trafiła do szpitala!

  Prowadzący teleturniej "Familiada" słynący z opowiadania dowcipów nie ma teraz powodów do radości. Jego żona trafiła do szpitala. Stan zdrowia Ireny Strasburger pogorszył się nagle. "Karol bardzo się martwi. Sprawa wygląda poważnie. Nawet Jerzy Bończak, z którym gra w spektaklu 'Prawda' w Teatrze Palladium, zaproponował mu, żeby zrobił sobie przerwę. By nie grał teraz w komedii. Nie zgodził się...

 • Grażyna Barszczewska o scenie miłosnej z Romanem Wilhelmim

  Na spotkaniu z okazji 35. urodzin serialu "Kariera Nikodema Dyzmy" Grażyna Barszczewska pochwaliła się, że podczas zdjęć stoczyła "pojedynek zapaśniczy" z Romanem Wilhelmim. "Walka" wywiązała się podczas sceny miłosnej.

 • Ma własne wymarzone miejsce na wakacje!

  Jerzy Bończak, czyli niezapomniany dozorca Edward Prokop z "Domu" i konstruktor Marek Manc z "Alternatywy 4", żartuje, że w ciągu swego trwającego już prawie 40 lat małżeństwa dorobił się jednego syna, jednej córki i... dwóch domów.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Grażyna Barszczewska o scenie miłosnej z Romanem Wilhelmim

  .... Z obsady pojawili się Grażyna Barszczewska, Izabela Trojanowska, Jerzy Bończak i Tadeusz Pluciński. Każdy z aktorów podzielił się anegdotami, jakie zapamiętał z planu. Do historii przytoczonej przez(...) streściła zabawne zdarzenie. Rola spokojnej i wrażliwej Niny, która była żoną Kunickiego, a potem Dyzmy, przyniosła Barszczewskiej dużą popularność. Aktorka przyznała, że miała wahania, czy przyjąć...

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Znajomi zamartwiają się o Karola Strasburgera!

  Śmierć Ireny Strasburger była ogromnym szokiem dla wszystkich. Informacja o jej chorobie trafiła do mediów kilka miesięcy temu, ale aktor uspokajał, że z żoną jest wszystko w porządku i to nic poważnego. "Stan żony aktora pogorszył się nagle, jeszcze latem byli wspólnie na wakacjach na Mazurach. Nawet Jerzy Bończak, z którym Karol gra w spektaklu 'Prawda' w warszawskim Teatrze Palladium...

 • Zawał? Już o nim nie pamiętam

  Jerzy Bończak opowiada, jak lubi spędzać czas z wnukami, za którymi przepada i gdzie ładuje akumulatory przed nowymi wyzwaniami

Zdjęcia na temat: jerzy bończak z żoną