• Informacje na temat:

  jerzy bończak żona

Artykuły na temat: jerzy bończak żona
 • Jerzy Bończak zdobył się na kontrowersyjne wyznanie! Chodzi o dzieci!

  Jerzy Bończak (68 l.) - wzięty aktor, szczęśliwy mąż. Jest także dziadkiem czworga wnucząt, więc jego wyznanie o dzieciach w wywiadzie dla „Na żywo” może mocno zaskakiwać!

 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  Mieszkam w starym domu z cegły, który stoi nad jeziorem, przyjaźnię się z sąsiadami a w sadzie mam jabłonie Cesarz Wilhelm - mówi Jerzy Bończak, który od ponad 20 lat spędza wolny czas na Warmii.

 • Żona Karola Strasburgera trafiła do szpitala!

  Prowadzący teleturniej "Familiada" słynący z opowiadania dowcipów nie ma teraz powodów do radości. Jego żona trafiła do szpitala. Stan zdrowia Ireny Strasburger pogorszył się nagle. "Karol bardzo się martwi. Sprawa wygląda poważnie. Nawet Jerzy Bończak, z którym gra w spektaklu 'Prawda' w Teatrze Palladium, zaproponował mu, żeby zrobił sobie przerwę. By nie grał teraz w komedii. Nie zgodził się...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Ma własne wymarzone miejsce na wakacje!

  Jerzy Bończak, czyli niezapomniany dozorca Edward Prokop z "Domu" i konstruktor Marek Manc z "Alternatywy 4", żartuje, że w ciągu swego trwającego już prawie 40 lat małżeństwa dorobił się jednego syna, jednej córki i... dwóch domów.

 • Grażyna Barszczewska o scenie miłosnej z Romanem Wilhelmim

  Na spotkaniu z okazji 35. urodzin serialu "Kariera Nikodema Dyzmy" Grażyna Barszczewska pochwaliła się, że podczas zdjęć stoczyła "pojedynek zapaśniczy" z Romanem Wilhelmim. "Walka" wywiązała się podczas sceny miłosnej.

 • Znajomi zamartwiają się o Karola Strasburgera!

  ...poważnego. "Stan żony aktora pogorszył się nagle, jeszcze latem byli wspólnie na wakacjach na Mazurach. Nawet Jerzy Bończak, z którym Karol gra w spektaklu 'Prawda' w warszawskim Teatrze Palladium(...) z jego ukochaną Ireną może stać się coś złego. Kilka dni temu stało się jednak najgorsze. Irena zmarła niespodziewanie w szpitalu. Aktor jest załamany. I trudno się dziwić, bo żona była jego wielką...

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • W życiu nie jest Maliniakiem

  Kłosowska, od 55 lat żona Romana. Poznali się w Szczecinie, w poradni dla kandydatów do szkoły teatralnej. Roman namówił ją wtedy, żeby - zamiast ról scenicznych - wybrała rolę... żony. Jego, rzecz(...) amatorskiego, uwielbiana przez swoich wychowanków, do których można zaliczyć m. in.: Stanisławę Celińską i Jerzego Bończaka. Ma dystans do popularności męża i cieszy ją, że obojgu im nie przewróciła...

 • Żona Karola Strasburgera nie żyje

  Żona Karola Strasburgera, Irena, zmarła w nocy z 9 na 10 grudnia - poinformował Fakt.pl.