• Informacje na temat:

  jerzy hoffman 3 żona

Artykuły na temat: jerzy hoffman 3 żona
 • Serialowy przewodnik

  ...jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?   "M jak miłość" odc. 959 W firmie Hoffmana plotkarskim tematem numer jeden jest romans Izy z Pawłem. Nikt nie(...) finansowe zaczęły się, odkąd dał się zmanipulować swojej byłej kochance. Monika proponuje Darkowi pracę. Feliks z kolei chce, by Jerzy by go u siebie zatrudnił. odc. 2388 Wdomu dziecka Arkadiusz...

 • Co w kinie? Klasyka i trudne tematy

  W piątek, 3 października, na ekrany kin wchodzi aż dziewięć filmów. Spośród nich największe zainteresowanie widzów budzą dwie polskie produkcje: "Potop Redivivus" Jerzego Hoffmana i "Służby specjalne" Patryka Vegi.

 • Mija 7 lat od śmierci niezapomnianego Janosika

  ...- ciepłym, czułym, kochającym człowiekiem, dla którego najważniejszy był... drugi człowiek - powiedziała żona aktora Agnieszka podczas pogrzebu Marka Perepeczko. - Nasza miłość wiele razy wystawiana(...) Hoffmana ("Pan Wołodyjowski", "Potop") i Aleksandra Ścibor-Rylskiego ("Wilcze echa"), ale to właśnie rola góralskiego zbójnika w serialu Jerzego Passendorfera przyniosła młodemu aktorowi taką popularność...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Tu jest mój "Dom", czyli jak Andrzej Talar został Szkotem.

  ...wszystkiego w moim życiu, i w mojej karierze, trochę przez przypadek, trochę przez szczęście. Grałem mały epizod w filmie Jerzego Hoffmana "Do krwi ostatniej". Pewnie zagrałem dobrze, bo zwróciło to uwagę(...) i tej ohydnej. Jestem żonaty ze Szkotką i mam wielu brytyjskich przyjaciół. Od 30 lat obserwuję jak Brytyjczycy patrzą na nas i jak nas odbierają. To naprawdę fascynujący temat i nikt jeszcze togo nie...

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  Na ekranach polskich kin "1920 Bitwa Warszawska", a na księgarnianych półkach "Filmy, wojny, rozróby" - wywiad-rzeka z reżyserem. To doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  80. rocznica urodzin to doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?

 • Perepeczko: Polski Marlon Brando

  Był przystojny, barczysty i zawsze uśmiechnięty. Kochały się w nim wszystkie dziewczyny, bo miał "miękkie serce". Zapamiętaliśmy go jako Janosika, ale warto wiedzieć, że Marek Perepeczko zagrał również wielkie role u Jerzego Hoffmana i Andrzeja Wajdy. Gdyby żył, miałby dzisiaj 71 lat.

 • Odkąd odszedł, minęło już 7 lat

  Minęło 7 lat od śmierci niezapomnianego odtwórcy tytułowej roli w serialu "Janosik", Marka Perepeczko. Wiadomość o śmierci Marka Perepeczko wstrząsnęła całą Polską. Uwielbiany przez widzów aktor zmarł na serce 17 listopada 1995 roku. Miał 63 lata.