• Informacje na temat:

  jerzy kamas

Artykuły na temat: jerzy kamas
 • "Klan": Jerzy Kamas myślał o zmianie zawodu!

  Wybitny aktor Jerzy Kamas, który zmarł 23 sierpnia w wieku 77 lat, swoją ostatnią rolę – Stefana Zięteckiego – zagrał w serialu TVP1 pt. “Klan” (w 2521., świątecznym odcinku, kręconym 26 listopada 2013 roku). Lecz dla widzów na zawsze pozostanie Stanisławem Wokulskim z “Lalki”.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Jerzy Kamas i Wiesława Niemyska: On nie potrafił jej tego dać

  Podobał się kobietom i dobrze o tym wiedział. Przystojny, miał aparycję, a do tego intrygujący, niski głos, którym uwodził nie tylko ze sceny. A do tego romantyk. Wszystko to sprawiało, że Jerzy Kamas (†77 l.) wydawał się idealnym partnerem. Czy rzeczywiście nim był? Starannie chronił swoje życie prywatne i mało kogo dopuszczał bliżej. Z Ewą Miękus znali się jeszcze ze studiów w łódzkiej filmówce...

 • Autor "arcypolskich filmów"

  Zbliżające się 80. urodziny reżysera Jerzego Antczaka, twórcy nominowanej do Oscara ekranizacji "Nocy i dni", świętowano w poniedziałek w warszawskim kinie Kultura. Na galę przybyli przedstawiciele środowiska filmowego oraz resortu kultury.

 • Beata Tyszkiewicz pogrążona w smutku po śmierci Jerzego Kamasa. Mogła zostać jego żoną?!

  Jerzy Kamas (†77 l.) nie zdołał pokonać raka i zmarł kilka dni temu. Jest jednak obecny w pamięci bliskich oraz znajomych z branży. Ciepło wspomina go Beata Tyszkiewicz (77 l.), która zdradza, że pozostawała pod jego urokiem.

 • Serial lepszy niż film?

  Dlaczego telewizyjna wersja produkcji z 1977 r. okazała się hitem, do którego najczęściej wracamy?

 • Jerzy Kamas walczy z chorobą

  Jerzy Kamas (75 l.) walczy z ciężką chorobą. Aktor nie zamierza jednak się poddawać, bo jak mówią osoby z jego otoczenia, ma dla kogo żyć!

 • Gwiazdy w Międzyzdrojach

  Hanka Bielicka, Irena Kwiatkowska, Marian Kociniak oraz kilkunastu innych aktorów i ludzi sceny odciśnie swe dłonie na Promenadzie Gwiazd. We wtorek, 1 lipca, w nadmorskim kurorcie zaczyna się 8 Wakacyjny Festiwal Gwiazd - informuje "Rzeczpospolita".

 • Wiktor Zborowski dalej nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciela

  Jerzy Kamas (†77 l.) i Wiktor Zborowski (64 l.) byli sobie bardzo bliscy. Zaprzyjaźnili się i wspierali w wielu życiowych sytuacjach. Teraz aktor tęskni za swoim starszym kolegą.

 • Globisz i jego kobiety

  W sobotę, 8 lipca w Cieszynie, w ramach festiwalu "Wakacyjne kadry", odbędzie się prapremiera nowej produkcji Artura "Barona" Więcka oraz Witolda Beresia. Twórcy "Anioła w Krakowie" i "Zakochanego Anioła" zaprezentują film "Wszystkie kobiety Mateusza".

Zdjęcia na temat: jerzy kamas
Dyskusje na temat: jerzy kamas